Aktyvios pramogos > Jodinėjimo pramogos

Asociacija „Baltasis mustangas“ 2

Apsilankykite seserų Jelenos Galinskienės ir Irinos Krupėnienės sodyboje! Ten galėsite pažinti Zarasų kraštą jodinėdami sodyboje auginamais žirgais. Į sodybą užsuka jaunavedžiai, pasijodinėjimas žirgais dovanojamas draugui ar draugei šventės proga.
Sodyboje apgyvendintas iš Trakų atvežtas Juodis (kuris, beje, dabar beveik baltas) nesispirioja kinkomas, todėl be rogių ir kaimiško vežimo, jis tampo ir senovinę bričką. Tad pagrindinis Juodžio darbas – norinčius keliauti vežioti po mišką ar prie ežero. Jodinėjimui įsigytas Faraonas ir Nojus.
Žirgus treniruoja ir prižiūri sodyboje gyvenančios sesės.
Norintys jodinėti nepaliekami vieni, kelionėse lydimi, yra pamokomi ir visaip kitaip globojami, kad jodinėjimas ateityje daliai apsilankiusių taptų ne tik trumpa pramoga, bet ilgalaikiu hobiu.

Kadangi ir žirgai turi teisę pailsėti, todėl norinčiųjų pajodinėti ar pasivažinėti pirmiausia prašoma paskambinti tel. 8-689 10712 ir suderinti užsiėmimų laiką.
Pajodinėjimo žirgu kaina už valandą – 30 litų, pasivažinėjimas rogėm ar brička – 60 litų, tačiau nuolatiniai klientai gali tikėtis nuolaidų.
Tolimesni asociacijos „Baltasis mustangas“ tikslai ir siekiai ne tik populiarinti jojimo sportą, bet įsigyti daugiau žirgų, vaikus ir suaugusius mokyti jodinėti ir galbūt parengti varžyboms ir viską tai išplėsti iki oficialios jojimo mokyklos. O ar tai pavyks pasiekti, parodys ne tik laikas, bet norintys laisvalaikį praleisti su žirgais.
(Naudota literatūra: D. Pulokaitės publikacija „Zarasų krašte“)

 

Komentarai:

  Anonimas

  Kamile, o tu ka galvoji žirgai žiemą uždaryti turi stovėt auksinio proto žmogus "auksinio". O šiaip kelis kartus buvau ir jojau tam žirgyneli tai tiesiog fainai žirgeliai ten paklusnus viskas normaliai.

  rugpjūčio 3, 2010
  kamile

  nemanau kad ten dabar tokios gainos o uz pusvalandi 3olt o valanda hhmmm..atsiprasau bet tikai neapsimoka beto zirgai ne labai gerai priziurimi vienas isvis ziema lauke stovi kamile 2o1o o2 23

  vasario 22, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.207.160.97
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.