Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Zarasų rajonas

Dainiaus Spirikavičiaus kaimo turizmo sodyba 5

Sodybos aprašymas:
kambarių skaičius-11; vietų skaičius-22;
Jūsų laukia-visus metus;
Jus supras-RU, PL;

Kainos:
Vienam žmogui 50 Lt.
Visos sodybos kaina nuo 800 Lt iki 1000 Lt

Avilio ežero vaizdingoje pakrantėje ir miškų apsuptyje įsikūrusė šiuolaikinė Dainiaus Spirikavičiaus kaimo sodyba. Aukštaitišku stiliumi ręstuose abiejuose poilsio nameliuose vienu metu gali poilsiauti 22 svečiai.
Mėgstančiųjų pasikaitinti ant ežero kranto laukia neseniai pastatyta pirtelė ir lauko kubilas. Sodyboje šeimininkai augina dekoratyvinius paukščius ir naminius gyvūnus. Jums gali pasiūlyti paplaukioti ežere su kateriu, valtimis arba čiuožti vandens slidėmis, minti dviračius. Tačiau bukit „atsargus“, vietiniai gyventojai pasakoja, kad tarp Avilio ežero salelių, išsimėčiusių it pabirę karoliai, kurių priskaičiuojama daugiau nei trisdešimt, net ir vietiniai gyventojai dažnai pasiklysta.

Paslaugos:
WC viduje, dušas, židinys viduje, židinys lauke, galima rengti seminarus ir mokymus, 22 vietų pokylių salė, pirtis, „kubilas“, draudžiama atsivežti gyvūnus, laužavietė;
Pramogos:
dviračiai, žvejyba, medžioklė, vaikų žaidimų aikštelė, vandens motociklas, vandens slidės, kateris.

Mukulių kaimas, Zarasų seniūnija, LT – 32102 Zarasų rajonas

Komentarai:

  Deimantė

  šią sodybą nuomuojamės jau ketvirtą kartą ir esame labai patenkinti. Ar šeimai ar su draugais pasibūti savaitgaliui, manau tai super pasirinkimas, siūlyčiau pasirinkti :)

  rugsėjo 5, 2013
  MD

  Iš tikro, ir mums taip visai ką tik buvo. Užsirezervavome iš anksto, net įnešėme pradinius pinigus, žmonių turėjo atvažiuoti iš ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, bei Estijos, o likus dviem savaitėm sužinojome, kad šeštadienį negalėsime užimti didžiojo namo. Dvi savaitės vasarą tikrai mažas laiko tarpas, tikrai neįmanoma nieko kito surasti. Likome ant ledo. Kas dar svarbu, rezervavomės jau antrus metus, nes praeitais metais labai patiko. Jau galvojome tapsią pastoviais klientais. Dabar tikrai prarado potencialius pastovius klientus. Nei Estai, nei Latviai nebesutiks, kad ten rezervuotume, nes nebepasitikės.

  liepos 8, 2013
  Gintare

  kaip tik siulyciau,nes buvau su seima ten neviena karta ir labai patiko, daug pramogu yra , labai linksma, o del kubilo tai ten juk nebutina manau visai kompanijai vienu metu maudytis , nes kai mano seima yra sesiu asmenu tai laisvai tilpom ir dar vietos buvo pakankamai. Ezeras seklokas prie kranto, bet skaidrus, zuvies daug yra.

  gegužės 24, 2011
  Tomas

  niekam nesiulau nuomotis sios sodybos,nes su savininku susitart neimanoma.uzsirezervuoji,o po poros menesiu suzinai kad ji jau isnuomota kitiem.

  balandžio 14, 2011
  Joliks

  Pirtelė gera, kubilas mažokas. Ežeras gražus, bet seklokas. Nameliuose buitiniai rakandai apkankamai skurdoki. Buvo neblogai, bet, greičiausiai, negryšim.

  liepos 23, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.