Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Ignalinos rajonas

Gaidelių kaimo turizmo sodyba 2

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 15
Viso numerių: 6
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Numeris: 70- 100 Lt
Sodyba: 500- 1000 Lt

Sodyba įsikūrusi Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje Ginučių kaime, ant Sravinaičio ežero kranto, 100 m nuo XVII a. vandens malūno su vandens kriokliais. Gretimais Ginučių piliakalnis, Ladakalnis, senovinis Bitininkystės muziejus ir kitos lankytinos vietos bei gražūs gamtovaizdžiai.

Sodyba tinkama apsistoti plaukiojantiems vandens maršrutais, keliaujantiems dviračiais ar automobiliais. Yra galimybė išsinuomoti palapinę. Visos sąlygos bei patogumai vaikų ir suaugusiųjų poilsiui. Galėsite paragauti pagal šimtemetes Aukštaitijos krašto tradicijas paruoštos žuvienės.

Priimami užsakymai vakaronėms, susitikimams. Teikiamos gido paslaugos. Dėl papildomų paslaugų teikimo teiraukitės iš anksto.

Gandriukų skaičius:2

Ginučių k.,
Linkmenų sen.,
LT-4740 Ignalinos r.

Komentarai:

  Violeta

  Šeimininkas grubus diedas vienareikšmiškai pasitiko susiraukęs vos mes jam nesutrukdėm nes atvažiuoti velavom viena valanda o tada prasidėjo ferverkai mums kele sąlygas baidares netvarkingos mums liepė greičiau ruoštis išplaukti vedė kai kiaules garde autobuse be langų kur užrašyta zviezia žuvis ir smirda veze miškų ir dideliu greičiau mes visi kratemes apie sodybos būklė tiesiog baisu viskas sena vonia tragedija lovos baisios ipac antrame aukšte tiesiog lova ir medine kėdė maistas vadinamoje kavinėje tragiškas niekam nelinkiu patekti i Gaideliu sodyba Ignalinos rajonas

  vasario 3, 2022
  Algis

  2010.07.23-25 Tai ne kaimo turizmo sodyba, tai kempingas.Jeigu tikitės privatumo ir ramybės, tai būsite nuvilti.Šeimininkas nė žodžiu neužsimins, kad leidžia dar ir kitus su aumobiliais ir kemperiais.Sodybą jis traktuoja tik namą, likusi teritorija atvira visiems.Jei norėsite pasiirstyti valtimi, būkite atsargūs, prieplauka nelabai patvari, išplaukti su valtimi nelabai patogu, nes vandenyje pilna lelijų.Žaidimus su kamuoliu pamirškite,kieme stovi kemperiai ir automobiliai.Galite apgadinti.Atvykę išsiurbliuokite ir išplaukite kambarius, surinkite voratinklius, būkite atsargūs, lipdami laiptais,nušveiskite iešmus mėsai kepti.Kitaip tariant, atsivežkite savo inventorių.

  liepos 26, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.