Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Anykščių rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Kartavė“ 0

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:

Viso vietų (su nakvyne): 10
Viso numerių: 4

Kainų ribos:

Sodyba: 800 Lt

Jei norite pailsėti vienumoje, pabūti „nematomi“ – maloniai esate kviečiame į „Kartavę“ – kaimo sodybą, apsuptą pušynų, netoli Šventosios upės.
Senoji sodybos dvasia suteiks Jums ramybę; grynas oras, prisotintas pušų kvapo, padės Jums pamiršti kasdienio gyvenimo šurmulį.

Aktyvaus poilsio mėgėjai taip pat turės ką veikti: žaisti krepšinį sodybos krepšinio aikštelėje, lankyti žymiausias Anykščių krašto vietas, rudenėjant – uogauti, grybauti. Jei mėgstate vandens sportą ir ruošiatės plaukti baidarėmis ar kanojomis Šventosios upės vingiais, užsukite pas mus. Galėsite pasistatyti palapines, sušilti prie židinio.

Žvejai galės vėl ir vėl įsitikinti savo sėkme, žvejodami upėje arba sodybos teritorijoje esančiame tvenkinyje, knibždančiame žuvų.
O pirties mėgėjai turės galimybę leisti laiką tikroje garinėje pirtyje, o po to atvėsti tvenkinyje, esančiame šalia pirties. Po pirtelės galima išsikepti savo kepsnius ant laužo. Jei patys to padaryti nebeturėsite jėgų ar noro, maloniai galės Jums savo pagalbą pasiūlyti sodybos šeimininkai.
Ne tik tradicinio maisto mėgėjai, bet ir sveiką gyvenseną propaguojantys svečiai bus tenkinami sveiku ir subalansuotu maistu, gaminamu specialiuose induose.

Ruošiatės nedideliam pobūviui (iki 20 žmonių)? Nenorite patys rūpintis vaišėmis? Viskuo bus pasirūpinta, atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus!
Gandriukų skaičius:3

Pajudinio k.,
Kavarsoko sen.,
Anykščių raj.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.