Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Zarasų rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Prie Kumpuolio“ 2

Paskelbta: 2008-05-26

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 35
Viso numerių: 10
Viso namelių: 4

Kainų ribos:

Namelis: 200-250 Lt
Sodyba: 250-600 Lt

Sodyba įsikūrusi prie Kumpuolio ežero, Indučių kaime, Zarasų rajone, už 130 km nuo Vilniaus. Sodyba yra vienkiemyje, 11 hektarų teritorijoje, ribojasi su ežeru bei yra apsupta pušynų. Sodyboje nuomojami 4 vienas nuo kito atokiau išsidėstę poilsio paskirties nameliai, kuriuose telpa iki 30 poilsiautojų. Nameliuose yra visi būtiniausi patogumai: tualetas, dušas, TV, židinys ir kt.

Nuo šiuol sodyboje Jūsų paslaugoms yra veikianti konferencijų (pobūvių) salė, kurioje siūloma rengti seminarus, įmonių kolektyvų susirinkimus, švęsti vestuves bei organizuoti kitos pokylius.

Gandriukų skaičius:3

Indučių k. Degučių sen.,
LT-32010 Zarasų r.

Komentarai:

  Kumpuolis

  Buvome sodyboje "Prie Kumpuolio". Jeigu norite turkiško 5***** viešbučio, tai nesitikėkite tokio komforto, bet jeigu norite su draugų kompanija praleisti savaitgalį, o didelio komforto jums nereikia, tai sodyba "Prie Kumpuolio" labai tiks. Kaina tikrai normali, erdvės ypač daug, gali gulėti ant pievos, maudytis (ežero krantas nėra idealus), gali žaisti futbolą, tinklinį, žvejoti. Kaitinomės pirtelėje ir kiek žinau, tuoj bus naujas kubilas, kuriame galėsite mirkti ir iškart liepteliu bėgti į ežerą. Nameliuose yra viskas, ko reikia poilsiui : šaldytuvai, viryklės, patalynė, televizorius (nors mūsų namelyje rodė tik vieną kanalą, bet juk ne dėl TV važiavome). Žinau, kad tikrai dar grįšiu.

  5 birželio, 2014
  nusivylem

  Taip ten ir nesuorganizavom savo sventes, nors tikrai labai norejome. Seimininkas labai nemandagiai kalba, tarsi bet koks klientas jam butu nasta, o sulig kiekvienu skambuciu kaina kyla 500lt. Nuvaziave apziureti radome namukus papelijusiom sienom ir apsilaupiojusiais dazais,o miskelis, per kuri prieinama iki ezero apauges pusantro metro aukscio dilgelemis. Tikrai absurdiskas kainos ir kokybes santykis.

  29 rugsėjo, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.237.234.213
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.