Metų renginiai > Archyvas

Lietuvos oro balionų ir dirižablių čempionatas 2008 0

oro balionai
2008 m. gegužės mėn. 21-25 dienomis Vilniuje vyks išskirtinis aviacijos renginys – Tarptautinis oro balionų ir dirižablių čempionatas.

Tai bus, ko gero, didžiausias oro balionų renginys Baltijos šalyse po 2003 metų Europos oro balionų čempionato, vykusio Vilniuje. Renginyje varžysis net 35 karšto oro balionų pilotai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Čekijos, Jungtinių Arabų Emyratų. Dar apie 10 balionų džiugins Vilniaus miesto gyventojus ir svečius fiestiniais skrydžiais. Iš viso renginyje dalyvaus per 40 oro balionų.

Be to, pirmą kartą Lietuvoje ir Baltijos šalyse varžysis ne tik stipriausi šalies ir regiono oro balionų pilotai, bet ir karšto oro dirižabliai. Renginyje planuojami net 4 dirižabliai iš Lietuvos, Rusijos ir Lenkijos. Skirtingai nei oro balionai, kurie startuos vienoje vietoje, o leisis kitoje, dirižabliai visada kils ir leisis Vilniaus Vingio parke.

Renginio metu planuojama surengti iki 7 spalvingų skrydžių virš Vilniaus ir Vilniaus apylinkių, naktinį ekipažų eskortą nuo Vilniaus TV bokšto iki Baltojo tilto ir naktinį oro balionų paradą prie Vilniaus Baltojo tilto.

Vilniaus Vingio parkas yra numatytas kaip pagrindinė starto vieta tiek oro balionams, tiek dirižabliams. Tačiau oro balionų startas priklausys nuo oro sąlygų ir vėjo krypties. Gali būti, kad dėl netinkamos vėjo krypties starto vietą gali tekti pakeisti.

Išsamesnė informacija apie konkrečius skrydžius, balionų starto vietas renginio dieną galėsite rasti mūsų svetainėje www.oreivystescentras.lt arba telefonu +370 652 00510.

Informacijos šaltinis: www.oreivystescentras.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.231.217.107
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.