Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Pirtys, Baseinai, Sauna

Algimanto Dzimanavičiaus pirtis „Drakonas“ Varėnos rajone 3

Algimanto Dzimanavičiaus sodyba dar tik kuriama. Jos centre – jau pagarsėjusi Lietuvoje pirtis „Drakonas“, kuri reikalui esant gali būti atvežama į pageidaujamą vietą, tačiau, atsižvelgiant į jos solidų svorį (30 t) tai daroma tik išskirtiniais atvejais.
Šiuo metu pirtis „nutūpė“ prie skaidraus Dzūkijos upelio kranto visai netoli Rodukos kaimo. Sodybos gerbūvis ir aplinka greitai kinta, nes yra tvarkomi. 2008 m. vasaros viduryje šalia pirties galima naudotis karšto vandens kubilu, lauko stalu ir baldais, kepti kepsnius, žaisti sportinius žaidimus plačiame lauke – sodyba įsikūrusi 6 hektaruose.

Pirtis
Pirtis labai įdomios kostrukcijos. Sumanus šeimininkas ją pagamino iš nebereikalingos buvusio kolūkio cisternos – išpjovė langus ir duris, įrengė pertvaras.
Garinė cilindro formos, palubėje įtaisyta kvepiančių žolynų, beržo šakų. Pirties konstruktorius ir šeimininkas Algimantas teigia, kad taip atgaivintos senolių pirties tradicijos.
Ant pirties stogo įrengta plati vandens vonia, aikštelė poilsiui ir suoliukai.
Pirtis talpina 8/ 16 lankytojų.
Kubile – 8 vietos.

Kaina
Pirties kaina vienam žmogui – 30 Lt; minimali pirties nuomos kaina – 200 Lt.
Kubilo kaina atvežant į vietą – 300 Lt/ parai. Kūrenasi patys.
Pirties transportavimas – 2 Lt/ km.

Komentarai:

  julius

  asilas komentavo tai gali but tik pavydus kaimynas niekada pas kaimyna nebuves as buvau daug sykiu ir visiems rekomenduoju tai super galima sakyt objektas nuo algimanto specialiu DZUKISKO MISKO ZOLELIU ZINOKIT TAI MUS PAVEIKE STEBUKLAS PASVEIKOM IR ILGAM JEGU IGAVOM LINKIU JAM SEKMES

  gruodžio 30, 2010
  Giedrius

  tai auksarankis , vienintelis ir idomiausias kurinys , super irengta pirtis ir priespirtis , pabuves algimanto pirtyje, pagal jo pateikta eigos instrukcija laiko tarpais uzejimus i garine ir su atliktomis visomis proceduromis tikrai pasveikau ir pasijutau stipriai atsipalaidaves , man patiko labiausiai savininko Algimanto zodziai "garineja atlikdami meditacija i galva sau isikalkite daznai kartodami kad jus atvykote sveikai praleisti laika nenusigerti neprisivalgyti... " ir mane stipriai tas paveike....

  birželio 7, 2009
  ASILAS

  TIKRAS SUDAS,TRUKSTA ZODZIU,LOPAS!

  vasario 28, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.