Kaimo turizmas > Klaipėdos apskritis > Šilutės rajonas

Algimanto Svitkino sodyba 9

Jums siūlomas poilsis sodyboje Rusnėje. Du atskiri septynviečiai nameliai (namelis parai – 250 Lt.), pirtis su 30 vietų pokylių sale.
Yra vietos pasistatyti palapines, kempingas, pirtis-jurta (10-čiai asmenų). 12 vietų laivas (žuvies patiekalai plaukiant) bei 6 vietų greitaeigis kateris.
Svečiai su gyvūnais nepriimami.

Taip pat sodyboje siūlomos plukdymo laivu paslaugos Atmanos ir kitomis Rusnės salos upėmis, po Kuršių marias į Nidą.

Paslaugos

Nakvynė 7 vietu namelyje 250 Lt.
Pirtis su 30 vietų pokylių sale 350 Lt.
Pirtis-jurta 100 Lt.
Pasiplaukiojimas 12 vietų laivu 1 dienai – 700 Lt., 1 val. – 100 Lt.
6 vietų greitaeigis kateris 1 val. – 200 Lt.
Baidarės nuoma 1 dienai – 50 Lt., 1 val. – 10 Lt.
Vieta palapinei parai 10 Lt + (komunaliniai patarnavimai 1 asmeniui – 5 Lt.)
Kempingas nuo 25-30 Lt.
* Kainos gali skirtis nuo pateiktų kainyne, todėl prieš apsilankymą rekomenduojame paslaugu kainas pasitikslinti telefonu arba el.paštu.

Komentarai:

  Tomas

  Kam ten rusnej žuvis nekimba, reikia masalą mest o ne visą meškere i upė? o prabangos gal ir nera, bet manau kaina labai atitinką salygas, svaru, šakučių paprasyt galima, kam pritrūko - atnes,tinklas ištiestas tinkliniui, pasiderejus ir pirties kaina visada suderinu, kiemas nusienautas, vieta žvejybai palei visą krantą, o už tų sabakstynu kur jau už sodybos labai net padori vieta yra, o dėl upės siaurumo, ba pasirodykit kuris ten per visą permest gali.

  liepos 25, 2016
  Zydrius

  Daug metu lankausi pas Algimanta,viskas super,zuvies tikrai gausu,tik zvejoti reike moketi,gamta nuostabi,seimininkai reikia dar paieskoti tokiu nuostabiu ir paprastu zmoniu,o tau Ausra patarciau ilsetis Vilniui 5 zvaigzduciu viezbutyje,linkejimai Svitkinu seimai is Marijampoles,dar ne karta siemet atvaziuosiu.

  gegužės 22, 2016
  Rimas

  Gyventa vienam is nameliu, deklaruoja septynvietis. Gyvenimo salygos prastos, sakutes dvi, puodo nei vieno, uz tokia kaina desimtbalej skalej 2...niekados ant tokiu gyvenimo salygu uzsirauti nenoretume.... beja silto vandens nera...

  birželio 3, 2015
  DARIUSS

  buvau ir dar varysiu pas algi viskas zasibys,,ir pirty gerai pawaro algis,wiskas ten kliova ir kliovas yra tik reikia mokEti zvejoti o ne kalbeti,,,DARIUS SILUTE

  liepos 2, 2014
  Natalija

  Tik teigiami atsiliepimai!!! Praeitą vasarą netyčia radom, lankėmes kelis kartus, ir už poros savaičių vėl atydarynėsim sezoną pas Algimantą! Super vieta! Šeimininkai labai geri, malonus ir paslaugus :) Algimantas net nemokamai paplūkdė Dzeusu :) Tiesa, nieko nesinuomavom, gyvenom palapinėse :) Šią vasarą tikrai apsilankysim ne kartą. Žuvies yra, reikia mokėt gaudyt :) Tik kartą teko susidurti su labai triukšmingais kaimynais, bet šiaip viskas labai gerai, rekomenduoju :) Linkėjimai iš Klaipėdos, laukit už 2 savaičių :)

  gegužės 30, 2014
  Erkė

  Norit tikėkit, norit ne, bet skaitau vieną komentarą ir negaliu patikėti savo akim, nes ne kartą esu pabuvojęs šioje sodyboje. Tai be galo nuostabus gamtos kampelis, apsuptas nuostabiausių vaizdų, kurie atsiveria iš Algimanto Svitkino sodybos. Tinklinis, vandens pramogos, pirtis, lauko pirtis, žvejyba mariose bei daug kitų pramogų, kurių atvažiavus pasiūlė sodybos šeimininkas. Net nežinau apie ką šneka žmogus, pasivadinęs "Ausros" pseudonimu, tačiau galiu pasakyti tik tiek, jog atvažiavęs pailsėti, buvau šiltai sutiktas sodybos šeimininkų. Savaitgalis, praleistas Rusnėje, paliko neišdildomų įspūdžių, o žuvienė, išvirta pagal Algimanto receptą, tik dar labiau užtvirtino poilsį sodyboje, nes jos skonis dar ir dabar neleidžia ramiai miegoti, tiesiog norisi grįžti ir grįžti atgal. Visiems rekomenduoju ten pabuvot. O "Ausrai" norėčiau pasakyti taip: jei nežinot ką pasakyt, kartais geriau iš vis patylėt. Linkėjimai iš Klaipėdos.

  rugpjūčio 1, 2012
  Darius

  Teko ir man pabūti šiuoje sodyboje per atostogas, taigi skaitydamas komentarą tiesiog neištvėriau neparašęs... Visų pirma kas Jūs per žmogus, kad net upė jums užkliuvo ,,siaura'' visiška nesamonė, tai gal šeimininkui reikia ją praplatinti? Dėl žvėjybos net nutyliu, matyt pirmą kartą meškerę pamatėt kaip atrodo...o ką kalbėti apie pačią žūklę. Nu žodžiu skaitau ir negaliu patykėti, kaip tokių žmonių dar yra, kurie nesupranta kas yra poilsis....tiesiog gaila man Jūsų. Šeimininkai šaunus žmonės, negaliu net blogo žodžio pasakyti...ko paprašydavom - tą gaudavom, šaunuoliai...O visa kita kas parašyta apie nešvarius patalus, šaltą vandenį bei tuoletą yra gryniausias apsurdas…. Mes džiaugiamės, kad atradome Jūsų sodybą ir šią vasarą dar pasimatysime ;)

  liepos 26, 2012
  Ausra

  Sodyba (jeigu ja galima taip pavadinti) visiskai neatitinka aprasymo ir salygos ten labai prastos! Nuotrauku nera, nes NERA KA PARODYTI. Vieta nesutvarkyta, prieimo prie upes nera, galima bristi per dilgelynus, zvejoti neimanoma, nes upe gana siaura ir joje visa laika plaukioja kateriai (o ir zadetos zuvys nekimba nei ryte, nei per pietus, nei vakare....), nameliai nesutvarkyti, patalyne smirda, NESKALBTA, o vietu skaicius pateiktas labai apgaulingai....Juk i nameli galima sukisti nors ir 15 zmoniu, bet klausimas - KIEK JAME YRA LOVU?? o ir miegamasis pvz 2,6kv.m, tai lovyteje suaugusiam zmogui miegoti nera sansu. Tualetas veikeme tik viename is nameliu, uriuos teko isbandyti, o duse karsto vandens taip ir nesulaukeme. Seimininkai? Na seimininke bent jau stengesi kazka pakeisti supransdama, kad telefonu skiedziamos pasakos,o pats ponas Algis labai nemandagus ir nekulturingas zmogus, kuriam jo sveciai visiskai nerupi, o apie zmogiska tona nera net ka kalbeti.... 250LT uz nakti prie kelio, baisiai uzterstos upes tikrai neverta moketi...nei poilsio, nei ramybes, nei vandens, nei zvejybos - VISISKAI nieko! Todel gerai pagalvokite....

  liepos 9, 2012
  Kestutis

  Pakruojiškiai dėkoja Algimantui ir jo šeimai už nuostabų priėmimą, galimybę puikiai pailsėti.

  liepos 7, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.