Apie Projektą

 

TPL.lt projektas pasaulį išvydo 2008 metais ir nuo to laiko buvo sparčiai plėtojamas, nemažai dėmesio skiriant svetainės turiniui. Turizmo po Lietuvą internetinė svetainė priklauso viešajai įstaigai “IT Psichologija”, kuri yra nesiekianti pelno, o jos gretose buriasi entuziastingi asmenys, savanoriai, turintys daug originalių idėjų, padedančių nuolatos tobulinti projekto kokybę. Internetinė svetainė gana greitai susilaukė didžiulio populiarumo tarp vartotojų dėl plataus turinio apie turizmo išteklius Lietuvoje, ypatingai daug informacijos pateikiama apie kaimo turizmo sodybas, leidžiama rašyti komentarus apie jas.
Svetainė padeda sutaupyti laiko asmenims, ieškantiems informacijos apie turizmo išteklius Lietuvoje ir prisideda prie turizmo populiarinimo gimtinėje. Šiuo metu internetinėje svetainėje galima rasti informacijos apie turistinius maršrutus, žygius Lietuvoje, aktyvias pramogas, apgyvendinimą, kaimo turizmo paslaugas, lankytinas vietas, muziejus, galerijas, nacionalinius parkus. Taip pat čia gausu įvairių turistinių patarimų, kelionių aprašymų, patarimų apie žvejybą bei kt. naudingos informacijos.
Svetainė suteikia galimybę Jums būti matomiems – per dieną puslapyje apsilanko vidutiniškai 300-400 žmonių, suinteresuotų turizmo paslaugomis, taigi, yra sukurta specifinė erdvė pritraukianti tam tikrą žmonių segmentą. Jeigu norite patalpinti straipsnį apie nekomercinį renginį, žygį Lietuvoje, kelionių aprašymą – tai galite padaryti be jokio papildomo mokesčio. Jeigu savo veikla siekiate pelno, jums taip pat suteikiama galimybė tokią informaciją patalpinti šiame internetiniame puslapyje, tačiau už minimalų mokestį. Visos iš projekto gautos pajamos yra panaudojamos TPL.lt internetinės svetainės išlaikymui ir kokybės gerinimui – taip kartu prisidedate prie turizmo infrastruktūros internetinėje erdvėje gerinimo.

Dėkojame Jolitai Laimėnatei už nuostabias nuotraukas, kurios puošia mūsų svetainės dizainą.

 

„Žmogus, nepažįstantis savo tautos namų – Tėvynės žemės, kurioje nuo seno tėvai ir protėviai gyveno, nėra savo krašto pilietis! Įsisąmoninkime – pilietis. Pilies žmogus. Statęs ją, turintis ją, ginantis ją, savo pilį… Mes save laikome lietuviais.“ – Česlovas Kudaba

Kontaktai:

Įstaiga: VšĮ IT Psichologija
Įstaigos kodas: 302919628
Buveinės adresas: Kauno m. sav., Kauno m., Kęstučio g. 59-57, LT-44303
El. paštas: info@tpl.lt