Kurortai Lietuvoje > Palangos-Šventosios

Atviros lankytojams gintaro dirbtuvės 3

Palangos gintaro meistrų gildija yra visuomeninė organizacija, įkurta 2000 metų pabaigoje ir vienijanti 26 gintaro apdirbimo meistrus su šeimomis. Gildijos nariai saugo ir tęsia gintaro apdirbimo ir verslo tradicijas Palangoje, dalyvauja respublikinėse ir tarptautinėse parodose, diegia naujas gintaro apdirbimo technologijas, atlieka individualius gintaro dirbinių užsakymus.
Parodomosiose gintaro apdirbimo dirbtuvėse įsikūrę Palangos gintaro meistrų gildijos nariai demonstruoja gintaro apdirbimo technologiją nuo paprasto gintaro gabalėlio iki pilnai pagaminto gaminio, tą gali padaryti ir čia apsilankantieji. Veikia gintaro meistrų gaminių salonas-paroda, kur galima įsigyti patikusi gaminį.

Adresas:

Vytauto 21/ S. Dariaus ir S. Girėno 27

9.3.JPG

Komentarai:

  Ana

  Pabaigiau Telsiuose Akademija, juvelyrikos studijas, buvau susidurusi su gintaru, gaminau papuosalus, derinau ji su sidabru. Teko pjauti, slifuoti, poliruoti, grezti, klijuoti, skirstyti i spalvas ir i formas. Taciau noreciau dirbti su gintaru ir toliau lavinti savo zinias. Jeigu turesite laisva darbo vieta, praneskite.

  vasario 15, 2011
  Edita

  ar sis straipsnis vis dar galiojantis? Noreciau pasimokyti slifuoti gintara.

  rugsėjo 16, 2010
  Rita

  kokia kaina?

  birželio 9, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.227.240.72
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.