Aktyvios pramogos > Vandens pramogos > Baidarių ir valčių nuoma

Baidarių, kanojų ir turistinio inventoriaus nuoma Šalčininkų rajone 1

baidaresJei norite pailsėti, atitrūkti nuo darbo įtampos ir miesto triukšmo, linksmai praleisti laiką su šeima ar draugais, Jums siūloma atostogauti keliaujant baidarėmis. Pabandykite ir įsitikinsite, kad užteks keleto dienų paklajoti ežerais ir upeliais, keleto naktų pernakvoti palapinėje, pasimėgauti ant laužo iškeptu kepsniu ir Jūs pajusite gamtos teikiamą palaimą.
Vieni keliauja savaitgaliais, kiti tam skiria visas savo atostogas, rengiasi kelionei ištisus metus, nes aktyvus turizmas – ne vien romantika, bet ir kova su gamtos stichijomis, pačiu savimi.
Jums siūlomos naujos, patogios plastikinės baidarės, kanojos, pripučiamas plaustas bei kitas žygiams reikalingas turistinis inventorius. Jums bus patarta kokį maršrutą pasirinkti. Ir tai dar ne viskas… Jei pageidausite, būsite nuvežti ir į baidarės maršruto pradžią, bei parsivežti pasibaigus kelionei.

Puikaus Jums poilsio ir gerų įspūdžių!

Rekomenduojami maršrutai:
Merkys, Šalčia, Visinčia, Verseka, Vokė, Vilnia (Vilnelė).

baidariu-nuomaŠalčininkų rajone, Rūdininkų kaime taip pat Jums siūloma įsigyti saugias vienvietes ir dvivietes baidares, modernias Sit-on-top tipo baidares žinomų pasaulinių gamintojų „Point65N“, „Feelfree“, „DAG“. Čia galite įsigyti irklus, gelbėjimosi liemenes, neperšlampančius maišus ir kitus reikalingus vandens turizmui daiktus.

 

Komentarai:

    Algirdas

    smagu plaukti baidaremis, bet ju yra ir kitur, kad ir Anykciuose

    birželio 7, 2012

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.77.73
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.