Metų renginiai > Festivaliai

Bliuzo naktys 2015 0

Bliuzo_Naktys_2015Pasiilgote gyvo garso, gražios gamtos ir šiltų emocijų? Jei atsakymas taip, liepos 3 – 4 dienomis turite būti Varniuose, ant Lūksto ežero kranto. Kaip ir kasmet, jau daugiau nei 20 metų, ten vyks grandiozinis festivalis “Bliuzo naktys”. Pavadinimas šiek tiek klaidinantis – pramogos ir muzika ten liesis ne vien naktimis, bet ir dienomis.

Muzika 2015-ųjų metų bliuzo naktyse

Tarsi festivalio talismanas, kaip ir kiekvienais metais, ant didžiosios scenos pasirodys bliuzo karaliene tituluojama unikalaus balso tembro savininkė Arina. Įdomus faktas, jog ši atlikėja festivalyje groja kasmet, nuo pat jo pradžios 1993-aisiais metais. Tikriausiai ryškiausia šių metų kviestinė festivalio žvaigždė – unikalūs vyrukai iš Suomijos, Steve’n’Seagulls. Jei nesate apie juos girdėję, primygtinai rekomenduojame padaryti tai jau dabar. Šypsena veide garantuota. Nuotaikingas Steve’n’Seagulls pasirodymas:

Dėmesį atkreipti reikėtų ir į Lietuvos muzikinėje padangėje kylančią grupę “Baltasis kiras”. Ne daug kam žinoma, tačiau itin miela ir pozityvi kompanijos grojama muzika patiks daugeliui. Gyvas Baltojo kiro pasirodymas:

Tai toli gražu ne visi atlikėjai pasirodysiantys šių metų Bliuzo naktyse, kurie yra verti jūsų dėmesio. Pilną atlikėjų sąrašą galite surasti štai čia: http://goo.gl/QRyjrt.

Festivalio atmosfera

Niekas negali paneigti, kad tai vienas jaukiausių tokio masto festivalių Lietuvoje. Bliuzo naktyse renkasi šilti, draugiški ir kultūringi žmonės. Būtent festivalio dalyviai sukuria išskirtinę jo dvasią, kur kiekvienas gali jaustis gerai ir pamiršti visas savo problemas.

Prie patrauklaus festivalio įvaizdžio prisideda ir vieta, kurioje jis yra organizuojamas. Kaip ir kasmet, 2015 metais bliuzo naktys vyks Varniuose, ant Lūksto ežero pakrantės, Varnių regioninio parko teritorijoje. Tiksli festivalio vieta žemėlapyje: https://goo.gl/qUuLyZ.

Bilietas į dvi dienas truksiantį festivalį kainuoja 23 eurus (administraciniai mokesčiai įskaičiuoti). Bilietą įsigyti galima čia: http://goo.gl/4hm1GU. Visi Bliuzo naktų dalyviai galės apsigyventi specialiai įrengtame palapinių miestelyje. Jei į festivalio teritoriją norėsite įriedėti ratais, teks papildomai susimokėti. Motociklas- 3eur, Automobilis-10eur, Autobusas- 26eur, Kemperis- 20eur.

Asmenims pageidaujantiems ramybėms, atvykstantiems su šeima ar tiesiog prijaučiantiems ramesniam poilsiui, festivalio organizatoriai žada specialiai pritaikytą ramesnę zoną.

Visi festivalio dalyviai, pageidaujantys daugiau privatumo ir komforto, palapinių miestelį gali iškeisti į kaimo turizmo sodybą, kurių Varnių apylinkėse apstu. Pilnas kaimo turizmo sodybų, esančių netoliese Varnių, sąrašas: http://goo.gl/FLTEyh.

Smalsiausiems ir žingeidžiausiems festivalio lankytojams, rekomenduojame praturtinti Bliuzo naktų savaitgalį kelione po įsimintinas Žemaitijos vietas. Siūlomas maršrutas: http://goo.gl/n4by8a.

Jei susižavėjote Bliuzo naktimis, didelė tikimybė, jog jums patiks ir Roko naktys. Daugiau informacijos apie šį festivalį čia: http://goo.gl/UYsUW8.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.