Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Kauno rajonas

Dainos Juraitienės kaimo turizmo sodyba 3

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 8
Viso numerių: 4
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Numeris: 200 Lt
Sodyba: 400Lt

Sodyba-vienkiemis, įsikūrusi tarp miškų, apsupta Šernupio ir Ovos upių vingių. Yra visi patogumai, puikios sąlygos ramiam poilsiui. Kviečiami vandens pramogų bei tinklinio mėgėjai. Sodybą nesunku ir patogu surasti, nes ji yra įsikūrusi 500 m atstumu nuo Kauno-Šakių kelio.

Sodyboje Jūs rasite puikią galimybę ramiai ilsėtis, žvejoti, grybauti, uogauti, žaisti tinklinį, pasiirstyti valtele ar tiesiog gėrėtis saulėlydžiais be jokių pašalinių.

Įspūdingas Joninių laužas su fakelais, maudynės, pasivažinėjimas rogėmis… Tai tik keletas mūsų paslaugų, kurias siūlome mūsų svečiams. O artėjant Šv. Kalėdų šventėms gal laukiate Kalėdų senelio??? Į mūsų sodybą jis atvyksta visada!

Gandriukų skaičius:3

Altoniškiai,
Zapyškio sen.,
LT-53419,
Kauno r.

Komentarai:

  Klientas

  Zmones ne asilai, kad jiems butu galima prizadeti ir paskui neteseti kas sakoma.. Tad seimininke darykite isvadas, nes liksite be klientu. Sekmes biznio pletroje :)

  rugpjūčio 5, 2009
  Jūratė

  Turėjome progą šioje sodyboje švęsti krikštynas ir praleisti kelis savaitgalius su draugais. Buvo gera draugija, oras bei atmosfera. Tėvai, vaikai ir seneliai - visi buvo kažkuo užsiėmę: maudynės, uogos, saulė,rytinė kava ir vakaro pokalbiai terasoje, tinklinio šeimų varžybos...Laiko pojūtis išnyksta. Tik blankiai šmėkšteli priminimas: ryt pirmadienis...o gal dar ne? Dėja... Visada malonu grįžti į šią vietą ir dėl gamtos, jaukumo, ramybės bei šeimininkų paslaugumo. P.S. O nuomonės niekada nebus vienodos. Jos priklauso nuo žmonių požiūrio, susitarimo bei bendravimo įpročių. O kartais -tiesiog nuo nuotaikos:) Gražios vasaros visiems! Pagarbiai, Jūratė

  liepos 15, 2009
  Svecias

  Sveiki! Noriu pasidalinti įspūdžiais apie poilsi šioje sodyboje. Išvakarės buvo smagios, bet ryte buvome maloniai nustebinti gausia kompanija nepažįstamų žmonių, kurie atsivežie muzikantus su galingais garsiakalbiais ir paleido muzika visu garsu. Kai išsikvietėm seimininke, ji mums pasakė, kad šie žmones yra jos pastovus klientai, ir buvo užsisakę šeštadienio popiete jau žymiai anksčiau negu mes, ir jiems bus reikalingą tik lauko pavėsine ir gamtą..... Kad jos manymų draugiškai visi sutilpsime ir maloniai ilsėsimės toliau. Gal teoriškai taip ir galėjo būti, bet deja..... Naujai atkvykė žmones pradėjo savo švente su muzikantais, su galingom kolonėlėm, mes tapome liudininkais kitų žmonių pramogų, bet ne savo šventes dalyviais. Susikalbėti prie stalo nebuvo įmanoma. Vėliau naujos kompanijos svečiams prireikė karšto vandens ir pan. Natūralu, kad jie pradėjo eiti į namuką. Kodėl turėtume bėgti paskui, ir prižiūrėti savo paliktus daiktus? Suprantama, kad pretenzijas mes išreiškėme ne antrai kompanijai, nes tie žmones lygiai taip pat užsisakę laiką ir sodybą, o šeimininkei. Labai gaila, bet pokalbis su ja buvo beviltiškas, ji nuolat kartojo vieną frazė apie laiką, ir jos malonė leidus pasilikti ilgiau, ir galimybe naudotis indais! I jokias diskusijas apie tai, kad ji sugadino mums švente šeimininkė nesileido, o apie tai kad jos sąlygos pasikeitė drastiškai greitai, taip pat prisiminti nenorėjo. Beje, rekomendacija visiems busimiems Dainos Juraitienės sodybos „Altoniškiai“, svečiams: raštiškai sudarykite sutartį, kur bus įvardintos visos sąlygos, apmokėjimas, laikas ir pan. Nes kaip parodė praktika, pasitikėti jos pažadais negalima. Nekalbant kad už apmokėtas paslaugas jokio kasos čekio negavome. Aplamai, nereikia manyti kad atvažiojantis svečiai yra kvailesni už šeimininkus, ir tai nedaro garbės sodybos savininkams ir teigiamos reklamos jų verslui. Yra auksinė biznio taisykle - „Klientas visada teisus“, ir jeigu iškilo konfliktinė situaciją, ją reikėjo spręsti, o ne Įrodinėti savo tiesą. Na Lietuvoje yra daug puikių sodybų ir puikių, paslaugių šeimininkų, todėl turint galimybe, NESIRINKITE POILSIO ŠIOJE SODYBOJE. P.S. Įdomų už ką ši sodyba įvertinta trims gandrais? Stebuklai ......................................................

  birželio 28, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.