Metų renginiai > Archyvas

Dainuojamosios poezijos koncertas- „DEDIKACIJA KERNAGIUI“ 0

Visos kartos dainuos apie Kernagį ir Kernagiui

Šį penktadienį, gegužės 23 d. 19h, Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vyksiantis tradicinis dainuojamosios poezijos svetainės koncertas šį kartą skirtas Vytauto Kernagio atminimui. „Dedikacijoje Kernagiui” (toks renginio pavadinimas) dainuos ne vien maestro pažinoję jo bičiuliai, kolegos, bet ir jaunieji bardai. Tai tarsi dainuojamosios poezijos tradicijos tąsa, prie kurios puoselėjimo labai daug prisidėjo V. Kernagis. Šiandien daugelis jaunųjų bardų V. Kernagį laiko savo mokytoju, nors realiame gyvenime niekada su juo nėra susitikę. Vien tik koncertai, įrašai ir kt.

Simboliška, kad toks koncertas vyksta Vilniaus mokytojų namuose (jeigu bus prastas oras – Šv. Kotrynos bažnyčioje). V. Kernagis čia ne kartą yra koncertavęs, o Mokytojų namų rengiamas Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš” pavadintas jo paties ištartais savo dainos žodžiais – tai – aš…

Koncerte „Dedikacija Kernagiui” dalyvaus: Olegas Ditkovskis, Gediminas Storpirštis, Vytautas V. Landsbergis, Giedrius Arbačiauskas, Mindaugas Ancevičius, Kreivas ir Raimonda, Ovidijus Jucys, grupė „Gimę čia” ir Domantas Razauskas.

Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Bilieto kaina: 20Lt, 30Lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.