Kurortai Lietuvoje > Druskininkų

Druskininkai 0

Druskininkai- tarp pušynų paskendęs ir prie Nemuno upės vingio prisiglaudęs vienas iš seniausių Lietuvos kurortų. XVIII a. čia buvo aptiktas mineralinis vanduo, o kiek vėliau – ir mineralinis gydomasis purvas, savo gydomosiomis savybėmis prilygstąs garsiausiųjų Europos gydomųjų kurortų purvui.Druskininkai

Druskininkuose veikia 9 sanatorijos ir viena balneologinė gydykla, kurios vienu metu gali aptarnauti apie 6000 žmonių. Sanatorijose taikomos naujausios diagnostikos ir gydymo technologijos, platus procedūrų spektras – povandeninis masažas, džiakuzi, mineralinės, perlinės, deguonies, vertikalios bei gydomųjų žolelių ir purvo vonios. Visose gydyklose yra baseinai, saunos, treniruolių salės, grožio kabinetai. Mieste yra sveikatingumo centras, trykšta 7 mineralinio vandens šaltiniai.

Druskininkai tampa vis populiaresne seminarų, konferencijų ar susitikimų vieta. Kurorte yra keletas labai gražių nedidelių jaukių viešbučių.

2006 m. pabaigoje Druskininkuose duris atvėrė Vandens atrakcionų parkas, kuris yra didžiausias ir moderniausias visame Baltijos regione. Čia yra labai platus pramogų pasirinkimas ir suaugusiems, ir vaikams; įvairios relaksacinės procedūros.

Graži Druskininkų bei greta esančio Dzūkijos nacionalinio parko gamta – dar vienas „gydomasis“ komponentas. Kurorte daug pasivaikščiojimo takų, keli dviračių maršrutai nuves į įdomiausias apylinkės vietas: į etnografinius Švendubrės ir kitus kaimus, prie mistinio Raigardo slėnio. O gal minsite pedalus į Grūto sovietinių monstrų parką-muziejų? Ar aplankysite ant upių krantų stūksančius Liškiavos ir Merkinės piliakalnius? Norintieji gali išbandyti vandens kelius – baidarėmis, kanojomis ar garlaiviu; pažvejoti. Pramogų aktyviam poilsiui Druskininkuose tikrai netrūksta.

http://info.druskininkai.lt/http://info.druskininkai.lt/

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.