Metų renginiai > Archyvas

Elegantiškos muzikos festivalis „Interest 2008“ – klausantiems širdimi 0

Renginių organizavimo kompanija „Publicum Events“ džiaugiasi galėdama pristatyti tarptautinį muzikos festivalį „Interest 2008“ ir skiria jį visiems, klausantiems širdimi.

Renginys vyks gegužės 20-30 dienomis, Vilniaus universiteto Didžiajame kieme.

Pirmą kartą rengiamame festivalyje pristatysime originalius, pasaulyje plačiai žinomus, tačiau mūsų šalyje dar nekoncertavusius užsienio atlikėjus, netikėtas Lietuvos muzikantų idėjas. Todėl nuoširdžiai tikimės, kad dešimt dienų truksiantis festivalis „Interest 2008“ pasieks šiuolaikinės muzikos garbintojų širdis ir padovanos jiems pačias geriausias emocijas ir neišdildomus įspūdžius.

„Interest 2008“ pristatysime acapella „Rajaton“, kurios dainininkai tiki, kad žmogaus balsas yra beribis, o mūsų noras jo klausytis – begalinis. Fortepijono virtuozui Jacky Terrasson’o muzikos kūriniai – tai įrankiai, kuriais galima išreikšti save, o Etienn’as Mbappé nustebins klausytojus savitu muzikos žanru, sujungiančiu afrikiečių muziką, džiazą, populiariąją ar klasikinę muziką ir užburs mus visus savo nepakartojamu balsu.

„Interest 2008“ žada naujas pažintis, mielas, negirdėtas ir dar neišgyventas melodijas. Atverkime širdis menui, o fantaziją – kūrybos stebuklui.

Iki susitikimo tarptautiniame festivalyje „Interest 2008“, kuris tikime taps tradicine kasmetine muzikos mylėtojų švente.

Bilietai:
Bilietus galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose, rezervuoti telefonu 1653 (2 Lt/min) arba greitai ir patogiai įsigyti elektroninius bilietus interneto tinklalapyje www.tiketa.lt ir atsispausdinti juos paprastu spausdintuvu.

Aptarnavimo mokestis – 3 Lt.

Studentams festivalio bilietai – net 20% pigiau!
Ateidami į koncertą su savimi būtinai turėkite LSP pažymėjimą.

Daugiau informacijos: www.interest.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.