Lankytinos vietos

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas 0

Kas iš mūsų nėra patekęs į įvairias krizines situacijas ,tiek asmenines ,tiek visuomenines ? Žiniasklaida nuolat mums praneša apie vis prastėjančią mūsų planetos ekologinę būklę . Bendras informacinis erdvės aktyvumas Žemėje nuolat auga , o harmonizavimo procesams , vykstantiems toje erdvėje dėmesio skiriama labai mažai . Tam , kad įveiktume krizę , reikėtų panaudoti visas žinomas efektyvias teigiamo poveikio priemones , tarp jų ir tas , kurias naudojo mūsų protėviai , sąmoningai suvokdami save ir aplink juos esantį pasaulį , kaip vieningą gyvą esybę . Viena iš tokių laiko patikrintų priemonių ir yra labirintai.

Labirintai egzistavo jau prieš 4000 metų ir yra rasti beveik visose pagrindinėse religijų tradicijose visame pasaulyje.

Kaip ir  piramidės, taip ir labirintai, yra padaryti iš geometrinių formų, kurios ir sukuria šventą erdvę. Daugelis žmonių klysta, manydami, kad energetiniai labirintai ir painūs labirintai yra tas pats. Painūs labirintai turi nepraeinamas sienas ir daug apgaulingų posūkių, kas sukelia žmogui stresą. O, energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, tai vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairijį. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos, nusiraminama.

Mūsų parke galėsite pereiti keturis labirintus ( visų jų bendras ėjimo ilgis- 4km 100m.),taip pat  pamatysite ant žemės sukurtą mandalą“Gyvybės gėlelė“, susipažinsite su  tetraedru, galėsite įeiti į kupolus (hemisferas).

Ilsėtis pas mus galite nors ir visą dieną, o mažiausiai skirkite nors dvi valandas.

Suaugusiems  –  9 lt. (vienam žmogui)
Vaikams, moksleiviams, studentams, neįgaliesiems ir pensininkams  5 lt. (vienam žmogui)

Daugiau informacijos : www.energlabirintai.lt

+37067545111-Jurga ; +37061134900-Antanas

Adresas: Likšų km., Žem.Kalvarijos sen. Plungės raj. (Žemaitijos nacionaliniame parke)

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.192.52.167
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.