Metų renginiai > Festivaliai

Galapagai 2015 1

Galapagai_2015

Dar vienas festivalis Zaraso saloje – Galapagai 2015. Muzikos ir aktyvių pramogų fiesta startuoja liepos 24, o baigiasi liepos 25 dieną. Tikslią festivalio vietą žemėlapyje galima pamatyti štai čia: https://goo.gl/epd3bn.

Bilietas į abi festivalio dienas kainuoja 33 eurus. Bilietą įsigyti galima štai čia: http://goo.gl/Y9zple. Visi festivalio svečiai galės nemokamai įsikurti kempinge, o neturintiems savo palapinės už papildomą mokestį siūloma paslauga- jau pastatyta palapinė su visais reikalingiausiai atributais. Jei į festivalį keliausite su automobiliu, verta paminėti, jog teks susimokėti vienkartinį ekologijos mokestį. Motociklui – 3, automobiliui – 10, autobusui – 26, o kemperiui 18 eurų. Išvažiavus iš festivalio teritorijos ir norint sugrįžti, ekologijos mokestis mokamas pakartotinai. Vaizdingas festivalio žemėlapis:

Galapagai_2015_Žemėlapis

Muzika festivalyje Galapagai 2015

Kaip ir kiekvienais metais, Zarasuose organizuojamas festivalis sukviečia nemažą būrį įvairaus stiliaus atlikėjų. Šiais metais čia pasirodys Alina Orlova, Trubetskoy, Bix, Aminata, ThePetebox, G&G Sindikatas, Toploader, Pendulum DJ set & Verse, Mobb Deep, BA., Golden Parazyth, Lilas ir Innomine Orchestra Show, Freaks on Floor, Colours of Bubbles, Tie geresni, Arbata ir daugelis kitų. Ypatingą dėmesį siūlome atkreipti į unikalaus balso savininkę Aliną Orlovą:

Ryškiausia užsienio žvaigždė festivalyje, repo pionieriai Mobb Deep:

Komentarai:

    Kelionės su nuomotu auto

    Hey, mes irgi varem i Galapagus, geriausia, pasiėmėm nuomotą atomobilį, tai nebaisu buvo kad ir užklimsi kur ar suges..

    rugpjūčio 7, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.