Žvejyba

Geriausios žvejybos vietos 9

[Nutariau pasidalinti informacija apie kai kurias gražiausias ir žuvingiausias vietas žvejybai, kurias teko aplankyti ir išbandyti.

Dubysa

Gana nebloga vieta žvejybai yra prie Seredžiaus, važiuojant Jurbarko plentu nuo Kauno, kur Dubysa įteka į Nemuną,s7300854 pasukus į Seredžiaus miestelį po tiltu virš Dubysos galima rasti gana gerą žvyrkelį, kuriuo galima pravažiuoti ~15km Dubysos pakrantės, kelias lengvai pravažiuojamas ir prie ištakų į Nemuną yra gilesnės vietos, bei mažiau žolių, daug kur gana geras priėjimas prie vandens, vieta tinkama spiningavimui, dugninei, plūdinei žvejybai, daug žvejoti šioje vietoje neteko, tačiau vieta verta dėmesio. Nuo Kauno nutolusi ~40km.


View Larger Map
Luodžio ežeras

atvaizd120Ežeras yra netoli Visagino, teko vieną kartą žvejoti jame, tačiau tokio žuvingo ežero senai nebuvau matęs. Vietą kurią žvejojau apytiksliai pažymėjau žemėlapyje, netoli Žagarinės kaimelio yra poilsiavietė prie ežero, pakrantė apaugusi meldais aplinka, gerai sutvarkyta, nes dar besiruošiant žvejybai atvažiavo gamtos apsauga ir kaip bebūtų keista, tvarkė aplinką, ežero pakrantę ir nesigilino ar nieko nepažeidžiu. atvaizd116Ežero pakrantė gilėja lėtai, pažvejoti nuo kranto šioje vietoje nepavyks, nebent įbridus giliau. Išplaukiau žvejoti jau vakarėjant, aplinkui pastoviai šokinėjo žuvys ir kibimas buvo pastovus tik užmetus, net nepasišėrus, kibo plakiai, kuojos, karšiukai, o sutemus mažesnės žuvys išvis nustojo kibti, tačiau nebuvau pasiruošęs naktinei žvejybai, plūdės nesimatė, prožektorius išsikrovė ir teko grįžti į krantą. Kelias kiek pamenu nebuvo blogas ir pravažiuojamas, tiesiog daug klaidinančių keliukų kol radau poilsiavietę. Vieta puiki poilsiui ir žvejybai, nes stovyklavietė gana tvarkinga, didelė yra pavėsinės, laužavietės ir malkų dar lygtais buvo.

View Larger Map

Šiandienai tiek, jeigu matysiu, jog straipsnis susilaukia susidomėjimo ar bent kelių komentarų, pratęsiu pasakojimą apie savo mėgiamiausias žvejybos vietas.

]

Komentarai:

  jara

  Bilieta bet kuriam terminals maximoi nupirkt gali metal 14eu

  balandžio 15, 2015
  svajunas

  uzkniso nesamones kur ta leidima zuklei nusipirkti? toks bordakas cia

  balandžio 20, 2012
  Jonas

  Buvau ten nuvažiavęs patikrinti ir vasarą ir žiemą. Bala kaip bala.3-5 žuvytes pagauni ir vel turi šerti kol atplauks po pusvalandžio. Nė vienos žuvies didesnės nei 100gr nepagavau. Važiuoti kažin kur dėl tų pačių skaidrių ešeriukų? Kalbėjau su vietiniu. Jis sakė kad iš viso šitame gale nieks negaudo, nes čia per seklu. Jai ką ir kas pagauna (100gr kuojytę:)) tai prie miestelio.Dar sakė kad kai kurie vietiniai upėje gaudo.Aš didesnių ir daugiau kuojų pagaunu Kertuojoje.Dar koks karšiokas užkimba.

  sausio 19, 2011
  remis

  saunuolis autorius, nedaug kas tokia informacija megsta dalintis :)

  birželio 2, 2010
  Rai

  Gal čia ir nedaug tos informacijos, bet labai smagu, kad autorius dalinasi ja. Komentatoriams, kurie nori visko tiksliai, galiu pasakyti: niekas jums neparodys tos vietos, kur kimba visada, tik didelės ir dar kokios nori žuvys. Reik paieškot vietų patiems.

  kovo 13, 2010
  naudion

  Rafal, tam ir idejo zemelapius, kad matytu kur yra tos vietos :) Seip geras straipsniukas tikrai, idomu butu ir daugiau vietu suzinoti.

  sausio 14, 2010
  Rafal

  nU seip galiejiai daugiau aprasit vietu, ir beto kur rasei nuo kauno, o gal nevisi kaune gyvena??? pvz nuo kauno i kuria puse ? nes pvz as vilniuje gyvenu, ir iskur as zinosiu kjp ten davaziot?? galejaj ir tiksliau aprasit...

  birželio 20, 2009
  Martynas

  Na gal ir nieko, bet labai jau neissamiai apie ta zvejyba... be to, kad jis patrauklesnis tai reiktu aprasyti bent 10 zvejybos vietu.

  gegužės 7, 2009
  ignas

  Nu visai nieko straipsniukas, tik kad vietos tolokai yra :)

  gegužės 4, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.234.244.181
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.