Lankytinos vietos

Ignalinos atominės elektrinės Informacijos centras 1

Informacijos centre pamatysite veikiantį IAE bloko maketą, kuro rinklės maketą, panaudoto branduolinio kuro saugojimo konteinerio CASTOR maketą, videofilmus apie IAE, jos saugą, Lietuvos energetiką, užsienio atomines elektrines, Visagino miestą (lietuvių, rusų bei anglų kalbomis). Taip pat specialios įrangos dėka bus galima pamatyti tiesioginį vaizdą iš blokų valdymo pulto, reaktoriaus patalpos, turbinų salės ir panaudoto kuro išlaikymo baseino. Galima bus pasinaudoti kompiuterine informavimo programa (informacija apie IAE istoriją ir dabartį, alternatyvias elektros energijos gamybos rūšis).
Jūs turite galimybę apsilankyti ne tik Informacijos centre, bet ir panaudoto branduolinio kuro saugojimo aikštelėje, blokų valdymo pulto treniruoklyje, esančiame Mokymo centre, pamatyti vandens išleidimo kanalą.

Informacijos centrą galima aplankyti darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.00 val. apie vizitą pranešant iš anksto telefonais: 29911, 29719, 31998, 24063, faksais: 31998, 24063 arba el. paštu: info@mail.iae.lt

Adresas:
31500 DRŪKŠINIŲ K., VISAGINO SAV.

Komentarai:

    Mindaugas

    Ar jis vis dar veikia? Kur jį galima rasti? Ar yra galimybė aplankyti pačią IAE?

    28 vasario, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.207.136.189
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.