Aktyvios pramogos

Interaktyvus pabėgimo kambarys “Karantino zona” Kaune 1

Pasaulyje prasideda biologinis karas, o jums, kartu su savo draugais, pasiseka patekti į karinę slėptuvę. Tačiau joje sugenda oro tiekimo sistema ir jums reikia kuo skubiau evakuotis. Tai padaryti nebus paprasta. Prieš evakuaciją jums reikia detonuoti savaiminio susinaikinimo prietaisus, kruopščiai susirinkti maisto atsargas ir sužinoti kitos slėptuvės koordinates. Turite paskubėti, nes tam turite tik 60 min., o paskui gali būti per vėlu…

Ši pabėgimo misija iš slėptuvės patiks ir draugų kompanijoms, ir šeimoms. Išėjus iš kambario jūsų lauks jauki salytė pasisėdėjimui, kur galėsite išgerti puodelį arbatos, pasidalinti žaidimo įspūdžiais ar pažaisti stalo žaidimus. Užduotys gali būti pritaikomos pagal komandos pajėgumą – palengvinamos ar net ir pasunkinamos, jei esate didesnių iššūkių mėgėjai. Visos detalės, susijusios  su žaidimu, gali būti derinamos su organizatoriais (užduočių sunkumas; staigmenos komandos nariui įterpimas, sveikinimai; nestandartinis pramogos laikas; ir kt.).

Trukmė: 60 min.+15 min.

Kaina: 35€/komandai darbo dienomis iki 17 val.; 40€/komandai vakarais ir savaitgaliais (taikoma 10 proc. nuolaida studentams/moksleiviams).

Rezervacija: +370 684 34 273 arba http://infinityroom.lt/rezervacija

Darbo laikas: kasdien nuo 10:00 iki 23:30 (būtina išankstinė rezervacija)

Adresas: Raudondvario pl. 184, Kaunas

DSC02923 DSC02927 DSC02930 DSC02968

Komentarai:

    Remigija

    Nereali pramoga!!!! Visiems labai patiko! Likome sužavėti aplinka ir užduotimis. Labai nestandartinė ir įdomi vieta, malonus ir draugiškas aptarnavimas! Jau antras mūsų kambarys, apsilankysime ir trečiame!

    lapkričio 9, 2018

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.83.132
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.