Kaimo turizmas > Klaipėdos apskritis > Klaipėdos rajonas

Jono ir Nijolės Čepų kaimo turizmo sodyba 2

cepu-sodybaJono ir Nijolės Čepų kaimo turizmo sodyba įsikūrusi Klaipėdos rajone šalia Agluonėnų kaimo. Šią sodybą supa „Atgimimo“ bei „Lietuvininkų“ parkai. Taip pat šalia prateka Agluonos upė. Čia kiekvienas ras sau tinkantį užsiėmimą: pavalgyti vasarą veikiančiame bare, išsimaudyti pirtyse, papramogauti, pavaikščioti poilsio parke ar net atšvęsti ypatingas progas (vestuves, jubiliejus, krikštynas).

Apgyvendinimas
(Vienas numeris parai – 100LT)
Klėtelė buvo parvežta iš Vainuto ir pastatyta baro bei pirčių komplekse. Klėtelės sienos iš drebulinių bei pušinių rąstų, stogas iš vokiškų keramikinių čerpių, yra prieklėtis. Klėtelė yra perskirta pusiau, padaryti du numeriai, kuriuose gali apsistoti dvi keturių asmenų šeimos. Pirmajame numerio aukšte yra dušas su tualetu, stalas, foteliai, spinta, židinys, televizorius. Antrajame aukšte dvigulė lova ir skrynia. Klėtelė šildoma cepu-pirtiselektra.

Didžioji ir mažoji pirtys

Pirtelės yra šalia baro „Karčema“, esančiame ąžuolų miškelyje.
Didžioji pirtis
Didžiosios pirties sienos pušinės, o stogas dengtas nendrėmis. Pirties salėje, kur telpa 15 žmonių, stovi du šimtamečių ąžuolų stalai, krosnelė, baras. Prie dušinės yra įrengtas atskiras kambarys persirengimui, tualetas, sauna. Išėjus iš saunos galima išsimaudyti šildomame baseine, kurio temperatūra žiemą siekia +28 Co. Vasarą žmonės atkvykę į didžiąją pirtį lauke gali išsikepti šašlykų. Pirtis kūrenama malkomis.cepu-baseinas

Apie pokylių salę

Pokylių salė yra ramioje vietoje šalia 1h vandens telkinio. Kiemas danga grįsta imitacinėmis girnomis; po obelim baseinas su fontanu. Kiemą supa du nameliai bei pavėsinė. Pirmajame aukšte pokylių salė – salės šonai kalti beržo, juodalksnio lentomis, galinės sienos – fachsverko imitacija. Salėje telpa iki 60 žmonių su nakvyne. Taip pat yra virtuvė, holas, nusirengimo kambarys, tualetai bei dušas. Antrajame aukšte miegamieji.

Apie parką
„Poilsio parkas“ ribojasi su Agluonos tvenkiniu. Poilsiautojams įrengtos krepšinio, tinklinio ir badmintono aikštelės bei devynios supynės. Taip pat yra 13 poilsio aikštelių, kurias sudaro: stalas, 3 suolai, šašlykinė, šiukšlių dėžė. Susirinkę žmonės ilsisi, sportuoja, kepa šašlykus, maudosi Agluonos tvenkinyje.

Komentarai:

  Svajunas

  Labai norisi ir man pasidalinti savo nuomone apie ponus Cepus ir ju Nemalonu bendravima su klientais. Gavosi taip, kad mano zmona bande uzsakyti pirti (iskarto sako kad seimininke kazkokia keista). Visgi uzsake uzsake, seimininke primygtinai prase pervesti visa sutarta kaina, bet galiausiai pervedeme kaip garanta 70 lt. Tiesa pirti uzsakeme 22.30 val. vakarui penktadieniui. Koregavosi planai is pat ryto bandeme prisiskambinti kad atvyksim 23.00 val visa diena niekas nekele tel.. Nuvaziavome i vieta ir jokios pirties niekas net nekure. Uzsukome i namus. Nieko nebuvo. Sugadino musu seimos ipatingos dienos vakara. Pasibaisejau tokiu poelgiu. Rutoj vaziuosim diena i namus atsiimti savo 70 lt ir nepatingesime parasyti policijoje pareiskima uz aferstiskus veiksmus.

  liepos 7, 2012
  Indre

  tiesiog nuostabi vieta,sventeme mamos jubilieju,viskas super,aplinka pirtele,sale,miegamieji,o seimininke ruosia be galo nuostabius patiekalus,buvo tikrai skanu gera ir malonu,noreciau ten ir savo vestuves atsokti

  rugsėjo 19, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.