Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Raseinių rajonas

Jordano Kenstavičiaus kaimo turizmo sodyba „Karpynė“ 4

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 40
Viso numerių: 15
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 140-170 Lt

Kaimo turizmo sodybą „Karpynė“ rasite šalia greitkelio Vilnius-Klaipėda 173 km, važiuojant Klaipėda-Vilnius 137 km.

Sodyboje veikia žuvies restoranas „Karpynė“, tačiau restorano meniu ne tik iš karpių ir kitų šviežių žuvų. Čia rasite kiaulienos, jautienos, paukštienos, bulvių ir miltinių patiekalų.
Sodyboje visada laukiami žvejai. Pirmiausia siūloma laimė išbandyti žvejojant karpius. Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai. Jei lydės sėkmė, galite suvilioti ir iki 20 kg sveriantį karpį. Be karpių tvenkinyje yra lydekaičių, amūrų, karosų ir kitokių žuvų ir žuvelių. Kas nenusiteikęs visą dieną praleisti su meškere ant kranto, laimę gali pabandyti „Blic“ tvenkinyje, kur didesnė tikimybe greičiau sugauti karpį, o jei pageidausite, sugautą žuvį galima išrūkyti šalia esančioje krosnyje.
Mėgstantys aktyvų poilsį laukiami sporto klube „Klėtyje“, kur yra baseinas su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, karšta sūkurinė vonia, garinė pirtis, treniruoklių salė. Vasarą smagu atsigaivinti atvirame baseine, kol iškeps žuvis galite pažaisti krepšinį, o jei subursite komandą – žaiskite tinklinį.
Mažųjų poilsiautojų laukia didelė vaikų žaidimų aikštelė. Gyventi svečiai gali rąstiniuose nameliuose arba jaukiuose, komfortiškai įrengtuose kambarėliuose „Klėtyje“.

Verslo atstovai kviečiami rengti konferencijas, seminarus, prezentacijas konferencijų salėje. Svetainėje organizuojami priėmimai, banketai, furšetai, iškilmingi pietūs, šeimos šventės. Kolektyvas maloniai padės Jums surengti vasaros sporto spartakiadą, ar kitą renginį.

Gandriukų skaičius:4

Gabšių k.,
Raseinių sen.,
LT-60192 Raseinių r.

Komentarai:

  Alina

  Buvom nuvare mes sičia su vyru pasibalevot,tai pasibaisejome maistas kraupus zuvyje radom varztu bandelese zuvies kaulu vyras su vinim persidure plauti rydamas tai dabar gavo invaliduma 3 grupe , tai turejom daryt plaucio transplantacija. ieskojom donoro 3 metus , vyras vos nenumire. tai visa laime kad as as su 3 plauciais, tai viena vyrui atidaviau

  vasario 3, 2015
  Sigita

  Buvome pas Jus apsistoję 2014.08.12 dieną. Pasibaisėjome viskuo: lovos girgždančios, net negalima pasiversti ant kito šono, baisi netvarka, televizijos ryšys trūkčioja, kad neįmanoma normaliai žiūrėt, rankšluoštis kojoms pasitiest padėtas purvinas. Na vaizdas baisus, dar ilgai stovės akyse. Nežinau ar dar galima kur baisiau rasti apsistoti. Nepatariu niekam važiuoti, tik keista kad dar ima už nakvynę nemažus pinigus. Nusivylėme labai ir tikrai daugiau minčių net nekils ten važiuoti.

  rugpjūčio 18, 2014
  Giedrė

  Papietauti pas jus atvažiavome specialiai iš Kauno, tačiau labai nusivylėme restorano padavėju aptarnavimo lygiu. Pradžioje vietoje to, kad pasveikintu atvykusius jauna blondinė padavėja tiesiog sumykė: "Meniu, turėjot?...". Galiausiai atnešė numetė meniu ir užsakymą priėmė kita padavėja. Tuo metu atvyko labai daug žmonių ir jiems nebuvo vietos, turite kažkaip išspręsti tą problemą ir įsteigti administratoriaus pareigas, nes žmonės tiesiog lipo kitiems ant galvų, stovėjo ir žiūrėjo, kad tik greičiau baigtum valgyti ir užleistum vietą, tai buvo tikrai nejauku. Padavėjų kompetencijos lygis yra tiesiog pasibaisėtinas, dirba daug jaunų ir nei vienas nežino ką daro, visus mūsų stalo kartus patiekalus pradžioje nunešė prie kito stalo ir klausinėja: "čia jūsų ar ne?". Nejaugi padavėjai neturėtų žinoti, kuriam stalui kokį maistą nešti? Nejaugi reikia rėkti per visą restoraną, kad tie patiekalai yra mūsų? Taip pat paskutinio ketvirto patiekalo karšto reikėjo laukti dar 20min, nors kitus tris jau senai buvo atnešę. Visos padavėjos piktos, susiraukę ir nežino ką daro. Argi toks aptarnavimo lygis turėtų būti Jūsų restorane? Daugiau tikrai pas jus nesilankysime ir dar pranešime draugams. Dėkoju už dėmesį. Giedrė

  liepos 3, 2010
  aivaras

  nu nesu buves bet negerai kad yra tik 2nameliai,nes geriau butu daugiau ir priklausomai nuo zmoniu.pvz-atvaziuoja 8 zmones ir nori atskiro namelio bet siulysit tik i viena dideli kur yra su pasaliniais zmonem,nelabai tokie namukai kam patinka.

  birželio 29, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *




Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.92.91.54
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.