Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Juliaus Beinoro kaimo turizmo sodyba 4

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 12
Viso numerių: 5
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Namelis: 200-400 Lt
Sodyba: 800-1500 Lt

Sodyba įsikūrusi ant aukšto kalno pušyne. Pakalnėje yra Lukšto ežeras. Gerai sutvarkyta pakrantė. Pro sodybos namo langus atsiveria nuostabūs vaizdai.

Čia visada puiku: pavasarį maloniai nuteikia atbundanti gamta : girdėti – grįžtančių paukščių balsai, grožimės pradedančiais žaliuoti medžiais ir laukais. Vasarą – gera pasikaitinti saulėje, pasimaudyti, pažvejoti, pasiirstyti valtele ar paplaukioti vandens dviračiu, miško keliukais pasivažinėti dviračiu, uogauti, pasivaikščioti pušyne, praleisti nuostabius vakarus prie laužo, rudenį – širdį atgaivina rudeninių spalvų gama, iš miško parsinešti pilnutėliai krepšiai grybų… Nuostabu čia ir žiemą. Linksma nuo kalniuko pasivažinėti su rogutėmis ar slidėmis, mėgstantiems žvejoti – poledinė žūklė. Vakare gera pasėdėti ir pasišildyti šalia židinio.

Visais metų laikais puiku pasikaitinti pirtelėje ir išsimaudyti ežere.
Nurodytos savaitgalių sodybos kainos. Darbo dienomis kainos sutartinės.

Gandriukų skaičius:4

Antakščių k.,
Alantos sen.,
LT-33311 Molėtų r.

Komentarai:

  Henrikas

  Paskaičius komentarus ir peržvelgus nuotraukas susidomėjau sodyba. Tačiau paskambinus, iš karto paaiškėjo, kad šeimininkas ne tik, kad sunkiai suprantamas, bet ir nesugebantis benrauti su žmonėmis. 'Labas'; 'Pirties nebus'... 'Kiek metų?'. Susidaro įspudis, kad ne jis tau paslaugą teikia bet tu jam turi ją suteikt. Galiausiai pasakė, kad jaunimo 'nereikia' ir numetė ragelį. Siūlau žmonėms kurie ruošiasi praleist gerai laika pasirinkti kitą vietą. Jeigu žmogus sugeba telefonu parodyti savo chamiškumą, galima tik įsivaizduoti kas laukia atvykus. Jaunimas yra ypač nepageidautinas, t.y. iki trisdešimties metų amžiaus žmonės, anot šeimininko gali būti tik gyvuliai. Taigi jaunesni - nesivarginkit ir negadinkit sau nuotaikos, yra nemažai alternatyvų.

  4 vasario, 2011
  Deividas

  grazi vieta grazi, sodyba, verta apsilankyti grazus krastovaizdis paliko grazu ispudi

  18 birželio, 2010
  valdas

  si sodyba tikriausiai nusipelno tik vieno zodzio, - NUOSTABU.. manau tuo viskas ir pasakyta.. tikrai daug kur teko lankytis, bet nieks lietuvoje nepaliko tokio ispudzio, kaip sis nepakartojamas kampelis..

  7 liepos, 2009
  Jūratė

  Buvau , labai tvarkinga, saugu, gra-i vieta, netoli Vilniaus . siūlau apsilankyti.

  17 birželio, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.192.52.167
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.