Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Zarasų rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Čižų sodyba“ 0

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (be nakvynės): 40
Viso miegamų vietų (šeimos ir draugų šventėms): 20
Viso numerių: 3
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Vieta: 40 Lt
Numeris: 120-160 Lt

Apsilankykite sodyboje, įsikūrusioje ant legendomis apipinto Sartų ežero kranto. Jūsų lauks namo palėpėje įkurti trys miegamieji kambariai, holas su mini virtuvėle (jeigu norėsite maistą ruošti patys), dušas, tualetas ir kt. patogumai. Kitame namo aukšte – senoviniu stiliumi dekoruota pokylių salė su židiniu ir lietuviška pirtis. Te negąsdina Jūsų tai, kad namas bendras su šeimininkais – šeimininkai tolerantiški, demokratiški ir komunikabilūs. Be to turėsite puikų aptarnavimą – jau įprato dalintis džiaugsmais ir vargais, o ką bekalbėti apie daiktus ar įrankius…
Turima patirties rengiant ir didesnius pobūvius – gimtadienius, krikštynas, vestuves ir kt. Patiekalai ruošiami pačių šeimininkų, įdedant daug triūso, meilės ir šilumos, be to sukauptą 20 m. patirtį.
Taip pat šeimininkai yra ir aludariai – gamina garsųjį „Čižo“ alų, kuris yra lengvas, nefiltruotas ir gyvas, pagamintas pagal prosenelių tradicijas, su miško bičių medumi. Kadangi paveldėjo ne tik receptūrą, bet ir įrangą, namuose įkūrė senųjų alaus gaminimo įrankių ekspoziciją. Tad galime pakviesti ir didesnį būrį žmonių ekskursijoms su degustacija.
Vasarą kieme veikia užkandinė, kurioje prekiaujame sodybos patiekalais ir alumi. Kadangi kito alkoholio neparduodame, tai lankytojai nėra triukšmingi, be to dirbame tik iki 22 val.
Ši sodyba Europos Sąjungos projekto „Kulinarinis paveldas“ ir Lietuvos projekto „Alaus kelias“ dalyvė. Esate laukiami gražiame krašte, tituluojamame kaip Lietuvos Šveicarija, apsuptame miškų, ežerų ir piliakalnių.

Gandriukų skaičius:3

Dusetų vienkiemis,
Dusetų sen.,
LT-32029 Zarasų r.

Šeimininkai: Erika ir ramūnas Čižai

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.