Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Prienų rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Devintam danguje“ 0

Taip norisi patirti  kažką naujo? Kažką nepaprasto ar tiesiog dar nepatirto? Nežinote, kaip galėtumėte su savo draugais praturtinti nusibostantį laisvalaikį, bendrus vakarus, savaitgalius ar paminėti kažkokias progas? Mes žinome! Apsilankykite poilsio sodyboje „Devintam danguje“ ir bet kokia Jūsų šventė taps išskirtinė!

Ši sodyba patenkina net pačių inoringiusių klientų poreikius: čia patinka tiek vertinantiems ramybę, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams. Mes Jums siūlome ne tik puikų atotrūkį nuo miesto šurmulio, gryną orą, bet ir  įvairiausių pramogų tiek karščiausią vasarą, tiek ir pačią šalčiausią žiemą: keturračių nuoma, pirtis, lauko baseinas, pavėsinė (šalia lauko židinys), šaudymas iš lanko ir šautuvo, plaukiojimas valtimi sodyboje esančiame tvenkinyje.

Ne tik pramogomis, bet ir senąja pagonybe dvelkiančia dvasia ši sodyba išsiskiria: šalia supiltas įspūdingas, net devynių metrų piliakalnis, jo pačioje viršūnėje įkurtas didžiulis aukuras, senovės Lietuvių Dievų skulptūros, romi, nuostabi gamta – visa tai taip įsupa ir įtraukia į savitus ir neišdildomus pojūčius.

Išskirtinėje aplinkoje – išskirtiniai pojūčiai! Ši poilsio sodyba įsikūrusi Sarginės km., Šilavoto sen., Prienų raj. (20 km nuo pačių Prienų, 50 km iki Kauno). Vienu metu leidžiama poilsiauti tik vienai 10 – 15 žmonių grupei.

Vienos paros kaina: paprastą savaitės dieną – 250 Lt;

savaitgalį – 500 Lt;

švenčių dieną – pagal susitarimą.

Būtinas išankstinis apmokėjimas.


Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.28.132.102
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.