Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Ukmergės rajonas

Kaimo turizmo sodyba “Duburiai” Ukmergės rajone 2

OLYMPUS DIGITAL CAMERAŠeimininkai: Alfredas ir Irena Tijūnaičiai

Sodyba „Duburiai“ įkurta vaizdingoje vietoje: Dūkstynos miško vidury, netoli Šventosios upės (iki upės per mišką yra 380 metrų). Sodyboje poilsiautojų apgyvendinimui skirti trys namai, kurie turi po vis kitokią pirtį, savo lauko kepsninę, bei yra skirtingų dydžių-taigi gali ilsėtis ir didelis būrys poilsiautojų, ir šeimos atskiruose nameliuose. Čia ideali vieta tiek ramiam ir patogiam poilsiui, tiek rengti šventes, įmonių pobūvius, renginius. Sodyboje lankytojai maistą gaminasi patys (didžiajame name yra būtina įranga ir indai), o taip pat yra galimybė, iš anksto užsakius, maistą pristatyti į vietą, bei šeimininkių paslaugos. Aktyviam poilsiui yra dviračiai, tinklinis, krepšinis, futbolo kamuolys, supynės, badmintonas, vaikams – smėlio dėžė.
Sodybos vietos:
Viso vietų (be nakvynės): 70
Viso vietų (su nakvyne): 42
Viso namelių: 3

Sodyba vienkiemyje
Adresas:
Duburių vs.,
Vidiškių sen.,
LT-20186 Ukmergės raj.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentarai:

  egle

  Noriu trumpai parasyti apie sia nuostabia sodyba.Tikrai superine sodyba visom progoms.Jokiu priekaistu,nes labai saunus sodybos seimininkai. VISADA MIELA IR NORISI I JA SUGRIZTI!!!! Rekomenduoju

  lapkričio 9, 2011
  Dženeta

  Puiki sodyba-labai patiko ir man, ir mano svečiams. Ypač, kad visur labai švaru, tvarkinga, kvepia natūraliu medžiu, patalynę paklojo visai naują, sodyba vidury miško ir aplinkui nei dvasios-galėjome mėgautis nerealia tyla, o vėliau rėkauti ir dainuoti kiaurą parą kiek gerklė nešė. Dar labai mums patiko pagrindinio namo pirtis: iš jos išeini į lauko terasą ir lipi atsigaivinti į tikras brendines statines - nerealu,- rekomenduoju. Šeimininkė irgi labai super.

  kovo 19, 2009
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.28.132.102
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.