Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Ukmergės rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Juodasis namas“ 2

Tipas: Sodyba vienkiemyjejuodasis namas

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 23
Viso numerių: 10
Viso namelių: 2

Kainų ribos:
Numeris: 200 Lt
Namelis: 500 Lt
Sodyba: 2000 Lt

Sodyba “ Juodasis namas“ – įsikūrusi tarp Šventosios upės ir Veprių ežero, pušyne, ramioje gražioje vietoje. Sodyba apima 13 ha plotą. Svečių namuose yra 7 dviviečiai miegamieji kambariai su visais šiuolaikiškais patogumais.

Erdvioje menėje galima rengti seminarus, mokymus bei pobūvius iki 3O žmonių, yra židinys. Svečiams, iš anksto suderinus, paruošiamas maistas.

Atskiram name įrengti 3 dviviečiai miegamieji, poilsio kambarys su židiniu, virtuvėle ir vonios kambarys. Buvusioje ledaunėje įrengtas mini bariukas su židiniu.

Sodyboje yra šiuolaikiškai įrengta garinė pirtis. Tvenkinio saloje – Norvegiška lauko pirtis (karštas kubilas).

Žiemą galima pačiuožinėti ant tvenkinio ledo. Vasarą pasiirstyti su luotu. Prie upės yra ramus, jaukus paplūdimys, o netoliese natūralaus mineralinio vandens trykštantis šaltinis. Ežere – nuomojamos valtys, vandens dviračiai. Už 6 km vienas didžiausių Lietuvoje Moko akmuo, prie kurio vedanti įspūdinga trasa tiek dviračiais, tiek pėsčiomis. Taip pat svečiams organizuojami žygiai valtimi nuo Ukmergės žemyn Šventosios upe iki sodybos. Sodyboje, esančiame liūne gausybė įvairių paukščių bei žvėrių, galima stebėti bebrų gyvenimą.

Gandriukų skaičius:4

Slabados k.,
Veprių sen.,
LT-20036 Ukmergės r.

Komentarai:

  Rita

  Nuoširdžiai dėkojame sodybos "Juodasis namas" šeimininkams Kamilei ir Rimvydui Bajorinams už rūpestingumą, nuoširdumą, nuostabiai praleistą laiką ir išlaikytą kaimišką, su etnografiniais elementais, sodybos stilių.

  liepos 1, 2012
  kristina

  AČIŪ "Juodojo namo" šeimininkams! Mano broliukai išrinko neabejotinai pačią jaukiausią sodybą vestuvėms. Svečiai iš trijų kontinentų galėjo pajusti lietuvišką dvasią ir pailseti turtingos gamtos prieglobstyje. Aplinka idiliška. O kai susirinkę žmonės - patys artimiausi, mieliausi pasaulyje, tai nieko gražesnio, įsimintinesnio ir nebesugalvosi:) Bus smagu kada vėl aplankyti "Juodajį namą", o ypač namelį dviem, kurio prieš kelerius metus dar nebuvo.

  sausio 10, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.