Kaimo turizmas > Vilniaus apskritis > Vilniaus rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Latakučiai“ 2

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (be nakvynės): 50
Viso miegamų vietų (šeimos ir draugų šventėms): 46
Viso numerių: 4
Viso namelių: 2

Kainų ribos:

Vieta: 40-45 Lt
Numeris: 90 Lt

Šiuolaikinė etnografinio stiliaus sodyba, tinkanti šeimos šventėms rengti (46 vietų salė). Visi šventės dalyviai apnakvydinami. Kieme nedidelis tvenkinys su sala, kurioje įrengta pavėsinė su židiniu. Teritorijoje yra atrakcionai, galima žaisti lauko žaidimus.

Gandriukų skaičius:2

Glitiškių k.,
Paberžės sen.,
LT-14292 Vilniaus r.

Šeimininkai: Eolanta Latakienė

Komentarai:

  kompanija iš 14.07.04-06

  Mūsų nedidelė kompanija buvo šioje sodyboje, baltąjame namuke. Iš nuotraukų manėme, kad bus paprastas, nelabai simpatiškos išvaizdos namukas, bet... Atvažiavę pamėtėme tikrai nuostabų vaizdą. Viduje daug erdvės, indai, įrankiai... žoždžiu viskas pilnam komplekte. Lauke(kas mus labai sužavėjo), buvo galima naudotis dideliu plotu pramogoms. Žaidėme tinklinį, supomės, plaukiojom ežere(nors manėm, kad bus galima naudotis tik aplink namuką esančia teritorija). Be to šeimyninkė siūlė, jei norėsime, pažaisti bilijardą, kuris yra šalia esančiame pastate(tą savaitgalį ten nieko nebuvo). Nežinau kaip šeimyninkas(neteko susitikti, nes buvo išvykęs), bet šeimyninkė nuostabi. Viskuom rūpinosi, neatsakė į nei vieną mūsų prašymą, viską siūlė. Tikrai labai maloni moteris. Jei tik bus progų tikrai dar sugrįšime į šią sodybą. P.S. kainos ten tikrai ne kandančios. Dėkojame šeimyninkei už gražų savaitgalį.

  liepos 9, 2014
  svecias

  teko pabuvoti sioj sodyboj .is nuotrauku nusiteikiau ,kad bus vienkemis,o pasirodo ,kad kaimelio centre ,seimininkas ispudi tik bloga paliko vakare eit ir sedet namie reike ,lauke but negalima.zodziu jaunimui nerekomenduoju ,kurie noretu pasokti . as negrysciau i tokia sodyba

  liepos 5, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.239.95.36
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.