Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Kauno rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Onupis“ 9

onupio-sodybaSodyba skirta pobūviams. Jums siūloma pokylių salė (iki 80 vietų), pirtelė (iki 20 vietų), kambariai nakvynei, maitinimas sodyboje arba savas nurodytoje vietoje ir floristo paslaugos (floristas papuoš pokylių salę, bažnyčią, automobilius, sukurs progines puokštes).
Pasitikėkite profesionalia komanda ir mėgaukitės pobūviu be rūpesčių! Patyrusi virėjų ir aptarnaujančio personalo komanda gali surengti pobūvį ne tik sodyboje, bet ir Jūsų namuose, įmonėje ar kitoje vietoje.

Sodyba įsikūrusi 8 km nuo Raudondvario, Biliūnų kaime, labai gražioje vietovėje. Šalia didžiulis įžuvintas tvenkinys. Sodyboje rengiami pobūviai, konferencijos, įvairios
tematikos vakarėliai.

onupio-pokyliu-saleAtvykimas
Iš Kauno atvykstama Raudondvario plentu iki Raudondvario.
Raudondvaryje sukti į dešinę (Atgimimo gatve) link Bernatonių
ir važiuoti iki sankryžos, kurioje yra rodyklė su užrašu Biliūnų kaimas 1 km.
Sankryžoje posūkis į dešinę rodyklės kryptimi link Biliūnų .
Pavažiavus apie 150 m dar vienas posūkis į dešinę link sodybos Onupis.

Komentarai:

  Arunas

  Astute,ne padaveja tau nepatiko,o kad tavo vyrui jinai labai krito i aki ir jis paskui ja begiojo ir prie jos kabinejosi,o ji sukosi nuo jo, pagerusio, priekabiavimo. O tu dar ir delto su juo sukofliktavai.Tai taip mieloji ir sakyk,kad trugdet merginai dirbti.Siaiptai mergina buvo simpatiska,paslaugi ir maloni. O del visko ten buvo puiku,maistas superinis,aplinka geazi,visi paslaugus ir nuosirdus.Reik sakyti tiesa.As katik atsitiktinai radau tavo si atsiliepima ir nutariau parasyti tai kaip as tai viska maciau.

  kovo 15, 2013
  Asta

  Sveiki. Na, o aš turiu kaip tik neigiamą atsiliepimą. Sodyba žinoma labai graži, aplinka taip pat-sutinku. BET..aptarnaujantis personalas šventės metu buvo tragiškas. Visą laiką mergina vaikščiojo susiraukus, nepatenkinta, atrodo, kad baisiausią darbą dirbtų, juk pati žinojo kur eina, nepatenkintu tonu atsakinėdavo jeigu kažko paprašydavome. Siaubas. Taigi mielieji, jeigu užsisakinėsite šitą sodybą, prašykite, kad tik nedirbtų jauna, šviesi mergina, neaukšto ūgio, manau nesenai pradėjusi ten dirbti, nes ne pirmą kartą aš ten lankiausi ir jos seniau nebūdavo arba gal pamaina neišpuldavo ir ačiū Dievui. tikrai galiu pasakyti šventė buvo ne tokia, kokia turėjo būti vien dėl personalo. Tikiuosi savininkai skaito šiuos komentarus ir atsižvelgs į tai ką parašiau. Sėkmės.

  lapkričio 2, 2012
  svetlana

  Laba diena,norėčiau sužinoti šios sodybos kainą asmeniui su nakvyne ir maitinimu, vestuvių šventei. Bei kiek talpinate žmonių su nakvyne?Dėkui už atsakymą.

  rugsėjo 13, 2012
  Vaida

  Laba diena,norėčiau sužinoti šios sodybos kainą asmeniui su nakvyne ir maitinimu, vestuvių šventei. Bei kiek talpinate žmonių su nakvyne?Dėkui už atsakymą.

  rugsėjo 28, 2011
  Raminta

  2011-08-13 šventėme šioje sodyboje savo mažą šventę - santuoką. Nuostabiai praleidome laiką, nes niekuom nereikėjo rūpintis - puikus aptarnavimas, be galo skanus vietoje ruoštas maistas, ramus ir patogus poilsis, graži ir sutvarkyta sodybos aplinka bei karšta pirtelė. Visi likome sužavėti ir patenkinti... Sodybos šeimininkams tik geriausi žodžiai, palinkėjimai, ypač savininkei, kuri buvo tiesiog nuostabi :* visiems rekomenduotume ten švesti savo šventes. AČIŪ JUMS, kad galėjome tikraja ta žodžio prasme džiaugtis savo švente :)

  rugpjūčio 24, 2011
  inga

  laba diena noreciau suzinoti kiek kainuotu sodyba 2012 metu rugpjucio gale apie 60 zmoniu su maistu labai aciu

  kovo 27, 2011
  skaiva

  o kiek kainuotu 10 zmoniu su maistu.aciu

  sausio 6, 2011
  Diana

  Laba diena, Kiek kainuoja issinuomoti sodyba parai vasario men. Su maistu, kokia kaina zmogui? Aciu.

  lapkričio 29, 2010
  egle

  laba norejau paklausti o kiek nakvyne svietu pas jus yra?

  rugsėjo 5, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 34.239.170.244
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.