Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Kaimo turizmo sodyba “Paežerės papartis” 0

We fly PAPARTISTipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 125
Viso numerių: 47
Viso namelių: 27

 

Poilsio namai „Papartis“: Teritorija 6,9 ha, pakrantė 320 m, miegamos vietos – 125.
Nameliai nuostabiame pušyne prie vandens, ypatingai pritaikyti šeimyniniam poilsiui. Juose yra jauki veranda, svetainė su spalvotu televizoriumi, atskiras miegamasis, virtuvė su elektros virykle, elektros virduliu, mikrobangų krosnele, indais, šaldytuvu, kriaukle, sanitarinis mazgas.

Specialiai įsimylėjusiems ir jaunavedžiams siūlomi apartamentai „Poema“ su didele veranda ir vaizdu į ežerą, svetaine su palydovine televizija ir DVD grotuvu, miegamasis kambarys su židiniu. Atskirame sanitariniame kambaryje yra sūkurinė vonia, sauną, turkiška pirtis, masažinis dušas, bide, klozetas, stiklinė kriauklė. Draugams įrengtas dar vienas miegamasis su atskiru sanitariniu kambariu (masažinis dušas, bide, klozetas, stiklinė kriauklė).

Poilsiautojams siūlomi vandens dviračiai, valtys, žvejams įrengtos penkios prieplaukos. Yra krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės. Ant didelio smėlėto paplūdimio įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Norintys gali pasideginti, šokinėti nuo tramplyno, čiuožti į vandenį nuo kalnelio. Nemokamas belaidis internetas visą parą.

Šašlykų mėgėjai šalia kiekvieno namelio ras šašlykinę. Šeimyninėms šventėms iki 20 žmonių siūloma dengta šašlykinė. Jeigu Jūsų šventėje susirinks 50- 60 svečių (vestuvės, jubiliejai), siūloma pasinaudoti kavinės arba pokylių salės paslaugomis. Sodybos šeimininkės pilnai paruoš vaišių stalą.

Atskira suomiška pirtis tiesiog ant vandens idealiai tinka visoms šventėms. Pirtyje telpa iki 40 žmonių, prieplauka 150 kv. m tinka naktiniams šokiams ir maudynėms po žvaigždėmis. Atskiroje teritorijoje tiesiog ant ežero kranto įrengtas kempingas. Čia Jūs galite įvažiuoti su nuosava mašina ir ilsėtis palapinėje. Kempingo teritorija įrengta – atskiri vyrų ir moterų tualetai, praustuvai, lauko dušai, šaltas ir karštas vanduo, elektra, apšvietimas, šašlykinė, laužavietė, stalai ir suolai.

„Papartis“ – puiki vieta organizuojantiems 200-250 dalyvių renginius!

Gandriukų skaičius:2

Pabebrus,
Inturkės sen.,
LT-4150 Molėtų r.

Komentarai:

Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.238.116.201
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.