Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Kauno rajonas

Kaimo turizmo sodyba – Papiškiai 12

Tipas:Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 18
Viso numerių: 7
Viso namelių: 1

Kainų ribos:
Numeris: 110 Lt

Sodyba yra įsikūrusi 18 km. nuo Kauno, gražioje ir ramioje vietoje, ąžuolų apsuptyje, netoli miško. Poilsis, pokyliai, seminarai, viešbučio paslaugos.
Apsilankykite, Jums patiks!

Gandriukų skaičius: 3

Papiškių k.,
Zapyškio sen.,

LT-53414 Kauno r.

Komentarai:

  Agne Ir Jonas

  Nuoširdus AČIŪ uŽ pagalba organizuojant musų šventę. Už šilta BeI nuostabų bendravima.Šventėm dviguba šventę, vestuves ir naujuosius metus. Liko visi svečiai be galo patenkinti, už nuostabias , gardžias vaišias ir žinoma už savininkų bendravima , visi jautesi kaip namie. NEGANA TO KAD SODYBA VERTA TIK PAGIRIMŲ,BET IR NUO JOS NEATSILIEKA NUOSTABŪS ŠEIININKAI,Kurie žavi savo nuoširdumu, paprastumu bei pagalba, Nežinau nei kaip jiems atsidėkoti, paliko neapsakoma įspudi tiek mums, tiek mūsų svečiams. Puiki šilta, jauki aplinka, maistas pasakiškas, pirtis džiugino vyrukus. O mamos bei merginos lepinosi nuostabiu džekuziu. Tiesiog didelis Ačiū , bei tesėsim pažada krikštynos bus pas jus. AČIŪ LABAI,

  sausio 4, 2017
  Aurimas

  Savaigalį šventėm vestuves šioje sodyboje. Sodyba išpuoselėta labai graži (ypatingai sutemus, gražus apšvietimas,skoningas) visur nepriekaištinga tvarka, sodybos šeimininkai nerealus žmonės sąžiningi labai malonūs ir paslaugūs (profesionalai šioje srytyje). Davė daug gerų patarimų kaip šventę padaryti nepamirštama. Maistas labai gardus ir kokybiškas. Muzika lauke skambėjo iki 22,00 viduje salėje iki pat ryto Patalynė švari ir tvarkinga, kambariai jaukus, lovos patogios, Labai jauki vieta tikrai rekomenduoju visiems kas nori nepamirštamos šventės

  rugpjūčio 15, 2016
  Irena

  Šį savaitgalį šventėme vestuves Papiškių sodyboje.Likome sužavėti šeimininkų nuoširdumo, ir sąžiningumo, kas daugelyje panašių įstaigų yra retas reiškinys, sodyboje buvo labai saugu, jokių pašalinių, šeimininkė reagavo į smulkiausią prašymą, labai maloniai bendravo. maistas šviežias, labai skanus, išpildė visus mūsų įnorius,už labiai protingą pinigų sumą. Visur labai švaru, erdvu, tvarkinga ir aišku. Be abejo, muzikos po 23.00 nepageidavo leisti lauke, bet tokios sąlygos, juk tardamiesi viską išsiaiškiname, bet salėje grojome ir šokome kiek norėjome, kiek turėjome sveikatos. Labai ačiū,sodybos šeiminikams ir sveikatos bei didžiausios sėkmės.

  liepos 26, 2015
  Dalia

  Issirinkome sia sodyba savo vestuvems ir likome patenkinti viskuom...ir maistu, ir aplinka...eina tikrai viska susiderinti su seimininkais, jei reikia galima bendrauti ir elektroniniu pastu... Buvo ka veikti ir suaugusiems, ir vaikams...tikrai puikiai praleistas laikas. Aciu seimininkams uz pastangas, padarete musu svente nuostabia :) Dalia ir Ernestas

  liepos 7, 2014
  Kotryna

  Šią sodybą išsinuomojom Šeimos baliui ir likome nepaprastai patenkinti, pradedant maistu- iš tokio gausaus asortimento niekdada neteko rinktis, buvo pilnai atsižvelgta į mūsų labai išrankius pageidavimus.Stalas padengtas buvo labai skoningai. Aplinka labai jauki. Puikiai suderintas komfortas ir gamta. Pramogų užteko ir viduje ir lauke. Ačiū mus taip lepinusiems Šeimininkams- Liudai ir Neriui, tikrai labai svetingi ir malonūs žmonės. Tikrai sugrįšim ir kitais metais.

  lapkričio 25, 2013
  Giedre

  Kartais geriau neskaityti komentaru, o patiems nuvykti ir kalbetis su seimininkais vietoje.Dziaugiuosi, kad taip ir padareme! Aciu seimininkams - Liudai ir Nerijui. Tiktai su Jusu pagalba ir patarimais musu Gimines svente buvo tokia puiki. Aplinka sutvarkyta, geles zydi, net po rudeniniu salnu.Sveciu namai labai tvarkingi - sanmazgai, kambariai, o patalyne!!! - viskas ko reikia ir daugiau...Pirtele, Dziakuzi, Rytine sriuba, Barbikiu... Maistas tikrai labai sviezias, o dar ir Vegetarai buvo pamaloninti.Paprastai jie pasitenkina "balta misraine","Baltuska" vadinama.Patiekalu gausa tikrai nustebino.Aciu Mieliems Seimininkams. Tikrai sugrisime !

  lapkričio 24, 2013
  Zilvinas

  Tvarkinga ir graži sodyba. Maistas super,naminis, visko daug. Mes šventėme vestuves,dėl muzikos garso problemų nebuvo. Šeimininkai labai malonūs, paslaugūs. Mūsų svečiai ir mes likome patenkinti. Rekomenduočiau tiems kas nori pasilinksminti iki 20 svečių kompanijai už protinga kainą.

  rugpjūčio 18, 2013
  Daiva

  Sodyba tikrai labai puiki, viskas tvarkinga ir aplinka gražiai sutvarkyta...BET...Aš neįsivaizduoju,kaip ten galima švęsti vestuves ar jubiliejus, jeigu jau nuo 23,00 val. negalima leisti muzikos nei lauke, nei viduje... Pirtis ir sūkurinė vonia, taip pat tik iki 23,00 val., jeigu pavėlavot viskas, neleidžia...Praktiškai laikas eiti miegoti...:)Na, bet čia dar ne viskas, pasirodo ir diena negalima leisti muzikos garsiau, nes kai antrą dieną pabandėm, vėl gavom pylos...Šeimininkė labai įkyri, pastoviai buvom stebimi, lyg pro rakto skylutę,ir jei kažkas negerai,vis lakstė ir kaukė...:)) Tikrai patarčiau šios sodybos nenuomoti šventėm švęsti, nes 100 proc. Jūsų šventė bus sugadinta. Vienintelis atvejas, kam galima butu ją užsakyti, tai GEDULINGI PIETŪS

  rugpjūčio 6, 2013
  Vaida

  Iš tikro labai graži sodyba, skoningai įrengta, gražūs, tvarkingi kambariai. Privalumai dar būtų tokie, kad yra jaccuzzi bei tinklinio aikštelė :)

  gegužės 14, 2012
  to nesvarbu

  Perskaičius komentarą užkliuvo viena frazė - "po kelių METŲ susitikus aptarti pokylio detalių". Žinot, per kelis metus ir maisto kainos galėjo pakilti, ir dar nežinia kas gali nutikti, tad nėra ir ko per daug skūstis. Po kelių metų susitikus reiktų kaip ir esamą ekonominę situaciją ir sodybos galimybes aptarinėt.

  liepos 16, 2010
  pudra99

  2008 rugsėjį švenčiau šioje sodyboje jubiliejų. Dabar perskaičiau neigiamą atsiliepimą ir patikėti negaliu: šeimininkai buvo fantastiškai paslaugūs, maistas LABAI geras, kokybiškas ir skanus, miegamos vietos SUPER: labai švaru, estetiška, patogu. Išties, paslaugos nenusileidžia gero lygio viešbučio paslaugoms! Po šventės grįžau padėkoti! Už komfortą ir patogumą sau ir SVEČIAMS! Ko verta vien šilta (ir labai skani!) sriubytė iš ryto!!!? O, ant laužo keptas kepsnys? Ne bet kuriam restorane tokį gausite - be juokų! Stalo ir patalpos papuošimas tiesiog pritrenkė (gerąją prasme :)). Ačiū ir dar ir dar kartą, nes mano šventė buvo puiki didele dalimi dėl tų žmonių, kurie taip nuoširdžiai padarė savo darbą! apie pinigus nešnekėkim - tai tikrai derybų reikalas, bet įvertinus visą ką už juos gavau - TIKRAI BUVO "PUIKIAI" p.S. negaliu patikėti kad tie patys žmonės elgtųsi taip skirtingai... Gal nereikia norėti, kad po baliaus Jums dar ir primokėtų ??? :)))

  balandžio 18, 2009
  nesvarbu

  Teko švesti vestuves šioje sodyboje. Teigiamos pusės: labai graži sodyba, gerai įrengtos miegamos vietos, graži pobūvių salė. Maistas tikrai geras ir tikrai jo netrūko. Neigiami atsiliepimai apie papiškių sodybą: Sudarinėdami sutartį viską smulkiai aprašykit, suderinkit kainą. kadangi: po kelių metų susitikus aptarti pokylio detalių, buvo iškelta problema dėl miegamų vietų (buvo pažadėtos 28 miegamos vietos, o tapo problema suguldyti 26 žmones), buvo užmiršta kad buvo į tą pačią kainą žadėtas alaus stalas, už sekančią dieną patiekiamą sriubą priskaičiuota +5lt žmogui. kai tuo tarpu dar sekančią dieną ir tos sriubos neužteko mažiausiai 5 žmonėms. sekančią dieną buvo pateikta sąskaita, kurioje dar buvo įskaičiuota ir gaiva (pasirodo 30 žmonių visam vakarui priklauso tik 6 ąsočiai gaivos, o mes jos išgerem 18). Taip pat buvo įskaičiuota ir kepta duona, kuri buvo žadėta į tą pačią kainą. Tiesa, pasireiškus mūsų nepasitenkinimui, buvo nuo visos sumos atmesta 60lt. Ne kartą buvo primenama jog šeimininkė dirba veltui, kadangi maisto kainos pakilo. Reziumė: sodyba faina, maistas skanus ir jo daug, tačiau aptarkit viska kuo smulkiau prieš pasirašinėdami sutartį, kad neiškiltų problemų kaip mums. Šeiminkės bendravimas taip pat labai įdomus.

  spalio 20, 2008

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.232.31.255
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.