Kaimo turizmas > Alytaus apskritis > Varėnos rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Pas Rūtą“ 3

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 16
Viso numerių: 5
Viso namelių: 3

Kainų ribos:
Numeris: 100-300 Lt

Sodyba Dzūkijos nacionaliniame parke, ant Merkio kranto. Poilsiavietė atskira nuo šeimininkų, medinis rąstų namas, klėtis, virtuvė su duonkepe krosnimi. Didelis kiemas su pavėsine, laužaviete.

Gandriukų skaičius:3

Puvočių k.,
Marcinkonių sen.,
LT-65027 Varėnos r.

Komentarai:

  Sandra

  pritariu ir as, sekanti ryta kai dar miegojome 8 valanda isiverze su naujais nuomininkais i viena is namuku, pradejo barskintis, garsiai kalbet, det i saldytuva viska, nors salia zmones miegojo. Apie naujus nuomininkus ji buvo minejus, bet sake kad atvaziuos 11 val, todel sutikome.. kazkaip labai nemalonu buvo, kai po plaukimo ir ilgo vakarojimo prie lauzo negalejome issimiegoti

  9 gegužės, 2013
  Asta

  Pritariu Giedrei. Mes buvome vasarą. Visų pirma iki upės nusileisti labai smagu, bet po to lipti i statų kalną ir dar baidares užsinešti, tai nelabai įdomu. Šeimininkė labai maloniai bendrauja, bet savęs tai toli gražu nenusiskriaudžia. Name tvarka nelabai patiko: grindys buvo dulkėtos, po lova tuščia alaus skardinė voliojosi. Mano nuomone kaina gan didoka už siūlomą servisą.

  17 rugpjūčio, 2010
  Giedre

  Buvome šioje sodyboje žiemą.Namas gražus, kambariai gražūs, tačiau labai keistas šeimininkės priėmimas.Nenoriu įžeisti, bet už puodą sriubos prašyti kaip Vilniaus restorane, truputį keistoka.Žodžiu, tikri verslininkai, kurie suskaičiuoja kiekvieną kąsnį.

  10 rugpjūčio, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.192.52.167
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.