Aktyvios pramogos > Jodinėjimo pramogos

Kaimo turizmo sodyba „Pasartėlė“ 2

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:

Viso vietų (su nakvyne): 15
Viso numerių: 6
Viso namelių: 4

Kainų ribos:

Namelis: 150-200 Lt

Sodyba įkurta pietvakariniame Sartų ežero krante, Sartų žirgyno kaimynystėje, šalia Dusetų hipodromo, kuriame kasmet, pirmą vasario mėnesio šeštadienį vyksta respublikinės žirgų lenktynės.

Poilsiautojų patogumui skirti trys penkiaviečiai namukai su terasomis. Visuose yra tualetas, dušas, televizorius, įrengtos virtuvėlės. Sodyboje yra krepšinio, tinklinio ir vaikų žaidimų aikštelės. Veikia tradicinė pirtis ir pirtis-kubilas, ypatingai turistų pamėgta šaltuoju metų periodu. Prie pirties yra pobūvių salytė 15-20 žmonių.

Poilsiautojai gali naudotis valtimis ir vandens dviračiu. Nuo kranto į ežerą nutiesti du tiltai. Čia galite išsinuomoti baidares. Jums pasiūlys įdomius vandens maršrutus Sartų ežeru, Šventosios ir Kriaunos upėmis. Mėgstantieji žirgus turės puikią galimybę pajodinėti žirgyno hipodromo trasoje ar Dusetų apylinkėse. Kaina sutartinė. Norintiesiems pakeliauti po apylinkes pasiūliys dviračius ir įdomius maršrutus. Sartų ežeras – puiki vieta žvejams. Čia gausu įvairių rūšių žuvų. Sugaunami ešeriai, kuojos, lydekos, karšiai, net šamai ir unguriai. Nuo sodybos iki Dusetų miestelio vos keli kilometrai.

Gandriukų skaičius:3

Didžiadvario k.,
Dusetos sen.,
LT-32029 Zarasų r.

Komentarai:

  Aida

  Puiki,sodyba.Viskas labai patiko,buvome 2010 vasara.Patiko nameliai,sodyba,aplinka,valtys ir vandens dviraciai nemokamai,salia zirgynas,vakare pirtis ir kubilas ant ezero kranto........Visiems linkiu geru atostogu :)

  birželio 2, 2011
  Kestas

  ši sodyba palieka tikrai neišdildoma įspūdį

  gegužės 20, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.