Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Utenos rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Svečiuose pas Onutę“ 5

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 20
Viso numerių: 3

Vaizdingoje Alaušo ežero pakrantėje jauki ir romantiška sodyba. Čia atrasite ramybę tiek vasarą, tiek žiemą. Sodyboje yra namas su terasa, kuriame įrengti jaukūs kambariai su visais patogumais, bei pirtis. Pabuvoję sodyboje šeimos, kolektyvai dažniausiai sugrįžta čia su draugais, artimiaisiais ir bendradarbiais pakartoti įspūdžių. Kieme įrengta vaikų žaidimo aikštelė, lauko tinklinis.

Gandriukų skaičius:3

Alaušų k.,
Sudeikių sen.,
Utenos r.

Komentarai:

  Audrone

  Teko salimais Onutes sodybos gyventi...pati seimininke labai svetinga ir draugiska...tikrai kaimynai pavydi jos verslo,vietoje to,galetu apsitvarkyti aplinka...kas nezino valdu taisykliu tai nukencia...5 metrai nuo ezero negali turetijokio seimininko....

  20 rugpjūčio, 2011
  Urte

  As taip pat ne karta lankiausi Onutes sodyboje. Pirma karta ispudis buvo geras, bet paskutini karta kai lankemes labai nusivyliau, nes name reikalingas remontas, apsvietimas kambaryje blogas tik ant vienos sienos, tualetas nenusileidzia, stalo kojos suluze,lovos vienvietes ir ju tik 10,taip, kad sugulti 20zmoniu nera sansu,o jaunoji seimininke elgesi laabai nemandagiai, tai buvo ne ponia Onute. Jautesi elgtis kaltais, kad issinomavome ju sodyba, pradejo skaiciuoti islaidas. Prie ezero turi eiti per kitu valdas. Nerekomenduociau niekams.

  18 liepos, 2011
  sandra

  man taip pat ne karta teko lankytis sodyboje pas Onute. Isties labai jauki sodyba, priemimas taipogi svetingas. Ziurint kam ko reikia, kam ezero o kam sodybos ir smagiai praleisto laika. Pati Onute taip pat labai draugiska ir visad maloniai priema zmones, ta taip pat girdejau is daugelio zmoniu. Aplinka sodybos isties superine, labai sutvarkyta ir ispuoseleta. Na o kas del ezero, tai priejimas prie ezero yra, ir nereikia eiti per niekieno zeme, nes yra servitutinis takas. degintis taipogi galima. Sodyba nera ant ezero kranto, tas tiesa, ir tai juk matosi nuotraukose, bet ji yra prie pat ezero, juk tas svarbiausia. na o pati valda tikrai nera maza, nevisiems juk reikia golfo lauku prie sodybos :)As asmeniskai galiu tik teigiamai atsiliepti apie Onutes sodyba :)

  23 rugpjūčio, 2010
  Daiva

  Irgi lankiausi. Nepatiko,nes priėjimas per svetimą sklypą.Nors pagal įstatymą savininkas turi leisti prieiti prie ežero nusimaudyti , bet norisi pasideginti ir pasigrožėti ežeru.Nusimaudyti galime , o pasitiesti paklotėlius mes neturime jokios teisės , nes tai ne Onutės valda. Nepavydziu svetimo sklypo savininkamas su kaimo turizmu ,nes jų sklypas nedidelis , o ramybę mes sudrumsčiame.Mums pavyko prisiprašyti savininkų , kad leistų pabūti prie ežero.Elgėmės kultūringai. Ačiū jiems už tai.Tačiau , kad jums pavyks , mažai tikėtina.Nusimaudysite ir grįšite į Onutės sodybą. O ten gal ir gražu , bet maža valda ir ežero nesimato.

  19 rugpjūčio, 2010
  Egle

  Lnkiausi, bet nepatiko, nes ponia Onute neturi nuosavos ezero pakrantes. Iki ezero, apie 150 metru ir priejimas tik per kito zmogaus sklypa su kuriuo vyksta dazni konfliktai, nes seimininke kaimo sodybos veda klijentus per svetima zeme. Tikejomes visai ko kito, nei radome, o nuotraukos grazios, kogero darytos vos tik isikurus. Nepaliko gero ispudzio.

  9 rugpjūčio, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.200.169.3
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.