Kaimo turizmas > Panevėžio apskritis > Rokiškio rajonas

Kaimo turizmo sodyba „Vieneri vartai“ 3

Tipas: Sodyba vienkiemyje

Sodybos vietos:

Viso vietų (su nakvyne): 30
Viso numerių: 7
Viso namelių: 4

Kainų ribos:

Numeris: 30-120 Lt
Namelis: 100-150 Lt
Sodyba: 2000 Lt

Pasiilgote atostogų? Norite ramybės ir gaivaus oro? Mėgstate neliestą gamtą ir neeilinius, susižavėjimą keliančius nuotykius ? Patinka skanauti lietuviškus ir egzotiškus patiekalus? Visus šiuos jūsų troškimus ir norus mielai sutiks išpildyti kaimo turizmo sodybos „Vieneri vartai“ šeimininkai.

Gandriukų skaičius:3

Duokiškio k.,
Kamajų sen.,
Rokiškio r.

Komentarai:

  Swečias

  PIRTYS TAI TRYS, jeigu ką !!!!Fantastiškas pirtininkas - nepalyginti su SPA centru...oj kaip tooooli gražu..atsistatė ne tik dvasinė pusiausvyra.Į pirtį galima pakliūti kaip užsakovui ir kaip svečiui - galimybė rinktis.

  gruodžio 3, 2009
  Grockiai

  Neįsivaizduojame, kokie išpuikę ir neišprusę žmonės buvo toje sodyboje, kad galėjo likti nepatenkinti. Nebe pirmus metus mes ir mūsų draugai visas šventes švenčiame šioje sodyboje ir visuomet liekame patenkinti. Kai perskaitėme šį komentarą, susidarė įspūdis, jog kalbama ne apie šitą sodybą, nes viskas, kas čia parašyta, yra gryniausias šmeižtas, nesąmonė. Rugpjūčio 1 dieną šioje sodyboje šventėme savo vestuves. 60 žmonių būrys ne tik liko patenkintas aptarnavimu, sodybos jaukumu, šeimininkų svetingumu, tvarkinga aplinka, bet ir savo šeimos šventes planuoja švęsti šioje sodyboje. Buvo išpildyti visi mūsų pageidavimai, šeimininkai derinosi prie mūsų norų ir užgaidų. Nuostabios šeimininkės, labai skanus naminis maistas, firminiai sodybos kepsneliai. Tikrai turėjome ne vieną netradicinį pageidavimą, susijusį su mūsų švente, tačiau jokių problemų nekilo, viskas buvo išpildyta iki smulkmenų. Svečiai liko apstulbę, kiek pramogų jų laukė antrą dieną: patys tinklais gaudė žuvį, šeimininkas mūsų akyse ją iškepė, mūsų akyse buvo verdamas žvėrienos troškinys, kurį visi tiesiog išlaižė iki paskutinio lašo, jodinėjome arkliais, plaukijome baidarėmis, šeimininkas vežiojo kariniais automobiliais... Siautėme absoliučiai visoje sodyboje, tačiau gavę galutinę sumą neradome priskaičiuotu šaukštų ar lėkštučių, kurias mini šmeižiančio komentaro autorius. Kainos tikrai nėra didelės, be to, visas kainas galima rasti sodybos internetiniame puslapyje, tad niekaip nesuprantu, kas su tom kainom buvo negerai. Na, nebent ne patys užsisakinėdami derinot kainas us šeimininkais,patys nepasidomėjot, kitaip neįsivaizduoju. Be to, mes gavom tikrai nemažą nuolaidą, tad galutinė kaina, palyginus su tuo, kokį šiltą ir malonų bendravimą turėjome su šeimininkais, kiek mūsų užgaidų buvo išpildyta, kiek gerų įspūdžių gavome šioje sodyboje, buvo tikrai nedidelė. Tikrai REKOMENDUOJAME šią sodybą visiems, kurie nori atitrūkti nuo miesto rutinos, pasisemti malonių, nepakartojamų įspūdžių už tikrai priimtiną kainą. Esame tikrai dėkingi sodybos šeimininkams ir personalui už malonius įspūdžius ir puikų aptarnavimą, kurio dėka mūsų šventė buvo nepakartojama.

  rugpjūčio 13, 2009
  Adomas

  ATSARGIAI!!! Neprognozuojami ir linkę sukčiauti sodybos šeimininkai. Būtinai išsiaiškinkite ir gaukite patvirtinimą raštu apie tai kokias paslaugas užsisakote ir kiek už jas mokėsite. Po ilgo draugiško derinimo dėl šventės, puikaus nusiteikimo ir garžių pažadų buvo sugdinta šventė neprognozuojamų nuotaikos ir isterijų kaitos, įžeidinėjimų, pateikta dvigubai didesnė sąskaita nei tartąsi. Nors nuomositės visą namelį ar sodybą, bus prikurta, kad naudojotės daiktais, suskaičiuos kiekvieną šaukštą kurį lietėte, prikurs negirdėtų paslaugų ir įrašys neįtikėtinai aukštas kainas. Jokių komentarų ar paaiškinimų iš šeimininkų nesitikėkite. Tai tiesiog geriančių, vemiančių ir daužančių langus banditų balių vieta (iš pirmo žvilgsnio mes, deja, nepmatėme, bet kai teko pagyventi, išdaužyti langai, atvykę lankytojai viską iškalbingai parodė). Būkit atidūs! Nes ne mes pirmieji kurie buvo taip “įspūdingai” aptarnauti, tiesiog nepasidomėjom atsiliepimais…

  liepos 6, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.227.240.72
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.