Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Molėtų rajonas

Kaimo turizmo sodyba – „Vila Ra“ 1

Pašonėje senovinio Inturkės miestelio, ant Gėluoto ežero kranto, įkūrėme jaukią rastų sodybą –„Vilą RA“. Atsimerkusi visais langais į ežero platybes, mūsų Vila RA laukia svečių bet kuriuo metų laiku.

2 ha teritorijoje erdviai išsidėstę trys namai, apsupti dviejų tvenkinių ir srovenančio upeliuko. Čia ras ką veikti ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir senas.

Mūsų Viloje RA šiuo metu galime apnakvindinti 40 žmonių, o namo salėje prie stalų susės visi 50 ir dar liks vietos muzikantams.

Kam įdomu: mes propaguojame sveiką gyvenseną, todėl norintiems apie tai sužinoti daugiau, negailime patarimų ir praktinių pamokymų šiais klausimais. Organizuojami įvairūs kursai bei mokymai.

Namas:

Pirmame aukšte yra 100 kv.m. salė su židiniu ir jaukiu arbatos ar žaidimų kampu. Prie salės įrengta erdvi virtuvė su modernia įranga. Čia galima pasigaminti maistą patiems arba visus rūpesčius patikėti mums. Taip pat pirmame aukšte įrengta SPA zona: pirtis, amerikietiška masažinė SPA vonia, dušas, 2 tualetai (vienas iš jų pritaikytas neįgaliesiems, kaip ir įvažiavimas pro namo duris). Iš karto išėjus iš pirties yra lauko baseinas, kuris veikia nuo gegužės iki spalio mėnesio.

Antrame aukšte yra 6 atskiri miegamieji, kiekvienas su sanitariniais mazgais.

Svečių namelis:

Atokiau nuo namo, šalia upeliuko stovi jaukus šeimyninis namelis. Pirmame aukšte yra miegamasis, virtuvė ir sanitarinis mazgas su šildomomis grindimis. Antrame aukšte – vienas miegamasis, kur gali miegoti 5 žmonės.

Pirtelė:

Kaimiška rąstų pirtelė sušildys sušalusį, išdžiovins sušlapusį, atgaivins pavargusį. Pirmame aukšte yra virtuvė su kambariu ir tualetas. Antrame aukšte įrengtos miegamos vietos (gali nakvoti 8 žmonės).

Aplinka:

Į ežerą nutiestas 25 m ilgio tiltas, nuo kurio smagu žvejoti ar nardyti, maitinti gulbes ar nukorus kojas stebėti saulėlydį. Teritorijoje galima apsistoti ir su palapinėmis. Yra įrengtas atskiras dušas su tualetu kempingo mylėtojams. Įrengta laužavietė, lauko pasisėdėjimai, sporto inventorius.

Iš viso namelių:

3

Apgyvendinama su nakvyne:

40 žmonių

Salė talpina:

40-50 žmonių

Sodybos kaina:

1200-4000 Lt

Svečių namelis

200 Lt-400 Lt

Pirtelė

250 Lt  para, pirties iškūrenimas 100 Lt/3 val.

Komentarai:

    Irmantas

    Noretumem Naujiems metams issinuomot apie 20 zmoniu,kiek kainuotu?

    spalio 18, 2010

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.233.221.90
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.