Kaimo turizmas > Kauno apskritis > Kauno rajonas

Kaimo turizmo sodyba – “Vilaitė” 4

Sodyba ,,Vilaitė“ jau 6-eri metai sėkmingai dirbanti sodyba. Pas mus galėsite surengti smagią įmonės šventę, suorganizuoti giminių susitikimą, atšvęsti vestuves ar jubiliejų, ar tiesiog suburti draugus senai lauktam susitikimui jaukioje aplinkoje.
Sodyba visai šalia Kauno (23 km. nuo centro). Iki sodybos veda puikus asfaltuotas privažiavimas, kieme įrengta apšviesta automobilių parkavimo aikštelė.

Didelė ir saugi 5 ha. teritorija su 2-iem dideliais švariais vandens telkiniais leis pasimėgauti ramybe gražios gamtos apsuptyje.

Sportinių pramogų mėgėjų laukia net 2-dvi tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės,bei kitos sportinės pramogos aktyviam laisvalaikiui.
Mums rūpi, kad ir mažieji mūsų sodybos lankytojai liktų patenkinti, kad aktyviai ir turiningai praleistas laikas ilgam išliktų vaikiškuose prisiminimuose. Vaikams įrengtas atskiras pramogų kompleksas (atrakcionų namelis, didžiulis batutas, smėlio dėžė bei kiti vaikiški žaidimai).
Na o žūklės mėgėjai turės galimybę išbandyti sėkmę vandens tvenkiniuose nes jų vis dar laukia nepagaunamasis karpis Kipras ;-)

Sodyboje dirba tvarkingas personalas kuris padės įgyvenginti jūsų norus, padės Jūsų šventei praeiti be rūpesčių ir paliks tik gerus prisiminimus.

,,Vilaitės“ kolektyvas nuoširdžiai rūpinasi žmonių interesais, mes noriai išklausome, patariame, padedame ir tai darome su didžiuliu džiaugsmu ir malonumu.

Mes visada stengiamės, kad jus suptų švari aplinka ir jaukumas, kad visos paslaugos būtų kokybiškos ir už prieinamą kainą.

Jūsų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugas. Profesionalūs virėjai
pasirūpins šventiniu stalu. Taip pat galime pasiūlyti renginių
organizatorius, vakaro vedėjus, muzikantus, fotografus. Patikėkite šventės
organizavimo rūpesčius profesionalams!

Atvykimas

Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą
BYLIŠKIŲ KM., 59285 PRIENŲ R.SAV.

Kontaktai:

+370 645 42222

e-mail: info@vilaite.lt 

 

Komentarai:

  Aida

  Saveiki, noreciau suzinoti kokia kaina butu kaina vasaros gale issinuomoti sia sodyba parai? Noreciau svesti vestuves.. Lauksiu jusu atsakymo.

  vasario 8, 2012
  Simas

  Super !! rekomenduoju,atsventem simtadieny kaip reikalas

  vasario 28, 2011
  simona

  kokia butu kaina?

  lapkričio 11, 2010
  Goda

  labai labai patiko. geriausia sodyba, kokioje esu buvusi :)

  gegužės 27, 2010
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 35.172.230.21
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.