Kelionių maršrutai > Savaitgalio kelionės

Kelionės maršrutas savaitgaliui – Baikerių viduržiemio šventė 0

Mėgstantiems ekstremalesnes pramogas, norime pasiūlyti savaitgalio išvyką į kasmetinę Baikerių viduržiemio fiestą. Tai jau dešimtmetį vykstanti baikerių žiemos šventė su gausybe riaumojančių motociklų, įvairių rugčių ir užduočių, bei linksmybėmis iki ryto.

 MARŠRUTO CHARAKTERISTIKA

Maršruto atstumas

Maršruto trukmė

Orientacinė degalų kaina

Orientacinė lankomų objektų kaina

Apie 20 Lt.

MOLĖTŲ PLENTO 39 KILOMETRAS.

Jau tradicija tapo šventę rengti Molėtų plento 39 kilomtre įsikūrusioje sodyboje. Pripratusiems prie šiuolaikinių patogumų salygos gali pasirodyti kiek atšiaurokos, tačiau būtent tokiomis sąlygomis geriausiai atsiskleidžia bendrakeleivių bei naujų pažįstamų draugiškumas ir bendruomeniškumas. Priklausomai nuo oro sąlygų tenka visiems drauge pasistengti įveikti gamtos kuriamas kliūtis ir susikurti sau smagią ir pilną įspūdžių  šventę. Ne veltui jos šūkis – 1% patogumo. Šiais metais jis buvo papildytas – 1% patogumo ir 99% draugiškumo!

A. VARŽYBOS

 varz

Šventės metu vyksta orientacinės varžybos, moto kroso varžybos, bei smagios rungtys be motociklų. Orientacinėms varžyboms specialiai ruošiamos trasos, kurias dalyviai turi įveikti kaip įmanoma greičiau ir su motociklu pasiekę registracijos punktą nusifotografuoja. Adrenalinas gaminasi sparčiai ir ne tik dalyviams, bet ir stebėtojams. Trasų sudėtingumas priklauso, ne tik nuo organizatorių sumanumo, bet ir nuo nenuspėjamo žiemiško oro, taigi vaizdai ir pojūčiai verti milijono. Dažniausiai vakarinės dalies metu prasideda rungtys be motociklų. Tai tradicinis virvės traukimas ar kovos su maišais, įtraukiančios net vangiausius šventės dalyvius.

B. VAKARINĖ DALIS

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po pilnos įspūdžių dienos vyksta vakarinė programa. Žinoma neatsiejama jos dalis – tai nugalėtojų apdovanojimai. Dažniausiai koncertuoja įvairūs atlikėjai vyksta jaukus bendravimas bei aktyvus ar pasyvus poilsis dideliame būryje draugų. Čia ir prisišoksite, ir išgersite bokalą alaus, ir pasidalinsit dienos akimirkų žavesiu.

KONTAKTAI

NAUDINGA INFORMACIJA

A. BAIKERIŲ VIDURŽIEMIO ŠVENTĖ

Molėtų pl. 39 kilometras.

Dažniausiai renginys vyksta kiekvienų metų sausio pradžioje. Taigi reikėtų sekti informaciją pateikiamą tinklapyje www.voraimc.lt  ar www.motomanai.lt.

Renginio kaina gali svyruoti nuo 10 iki 20 Lt, tačiau ji taip pat gali kisti skirtingais metais.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.239.95.36
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.