Metų renginiai > Festivaliai

Kilkim Žaibu 2015 1

Kilkim_Žaibu_2015

Didžiausias sunkiosios muzikos ir senosios kultūros festivalis “Kilkim žaidbu” – birželio 26 – 27 dienomis, Žagarėje. Pati festivalio idėja išties unikali ir sėkminga – siekiama apjungti istorijos rekonstruktorius ir sunkiosios (alternatyviosios) muzikos mėgėjus. Jau keturiolkitus metus organizuojamas festivalis nekeičia savo branduolio, tačiau kiekvienais metais diegia naujoves, kurių dauguma sėkmingai prigyja.

“Kilkim žaibu” auditorijos prasme yra pats dinamiškiausias festivalis Lietuvoje. Čia susirenka ir istorijos mylėtojai, ir amatininkai, ir sunkiosios muzikos mėgėjai ar pagoniškų vertybių puoselėtojai. Tikriausiai nustebsite, tačiau festivalio organizatorių atlikto tyrimo duomenimis, net trečdalis “Kilkim žaibu” lankytojų atvyksta iš užsienio.

Renginys kasmet pritraukiantis apie 3000 dalyvių apibūdinamas kaip šventė visai šeimai. Nors 70 proc. auditorijos sudaro jaunimas nuo 18 iki 35 metų, čia vis gausiau renkasi ir šeimos su mažyliais ar vyresnio amžiaus asmenys.

“Kilkim žaibu” vieta

Festivalis vyksta beveik Latvijoje – prie pat Lietuvos sienos su šia kaimynine šalimi. Tikslią Žagarės vietą žemėlapyje galite pamatyti štai čia: https://goo.gl/JOxOXP

Žagarės regioninio parko pakrantė, kurioje vyksta festivalis, itin patraukli. Įsitikinkite patys:

Kilkim_Žaibu_Vieta

Į festivalį, žinoma, patogiausia atvykti automobiliu. Automobilių parkavimui įrengta speciali aikštelė. Jei pageidaujate daugiau saugumo, automobilį galėsite palikti saugomoje aišktelėje (kaina 5 eurai).

Visi keliaujantys iš Kauno, Panevėžio ar Šiaulių, į festivalį galės atvykti specialiu autobusu. Jis pajudės nuo Vilniaus spaudos rūmų birželio 26 d., 10 val. Bilietas į abi puses kainuos 17.30 eurų. Jei keliausite nuo Panevėžio ar Šiaulių, autobuso bilietas į abi puses atsieis 11 eurų. SVARBU: norint keliauti autobusu, būtina rezervuotis bilietus. Tai padaryti galite el. paštu rikottt@gmail.com.

Bilietas į festivalį kainuoja 32 eurus. Šeimos bilietas, su kuriuo festivalyje dvi dienas galės praleisti abu tėvai ir visi jų vaikai, kainuoja 57 eurus. Bilietus galima įsigyti štai čia: http://goo.gl/zxNSTp.

Festivalio muzika

Atlikėjų stoka “Kilkim žaibu” tikrai nesiskundžia – čia pasirodys per 25 atlikėjus ir muzikines grupes. Verta paminėti, kad dauguma jų atvyksta iš užsienio, todėl visi lankytojai turi unikalią galimybę pamatyti savo mėgstamas grupes už sąlyginai nedidelę kainą.

Ne pirmo ryškumo žvaigždė, tačiau paminėjimo verta, į festivalį sugrįžtantį atlikėjų iš kaimyninės Latvijos grupė “Auli” puikiai įkūnija visą festivalio dvasią. Gyvas “Auli” pasirodymas:

Jūsų dėmesiui, detali 2015 metų “Kilkim Žaibu” programa:

Kilkim_Žaibu_Programa_2015

Komentarai:

    Žagarės vyšnių festivalis 2015 – Turizmas ir Kelionės Lietuvoje - TPL.lt

    […] vieta žemėlapyje čia: https://goo.gl/cLwrzT). Ši vieta puikiai pažįstama festivalio “Kilkim žaibu” lankytojams, kadangi abi šios šventės vyksta būtent […]

    birželio 25, 2015

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.