Metų renginiai > Archyvas

Krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos“ 0

Šis festivalis visuomet vyksta lapkričio mėnesį.
Pirmasis krikščioniškos muzikos festivalis SIELOS įvyko 2002 metais lapkričio mėnesį Plungėje. Jį organizavo Giedrius Surplys bei Plungės kultūros namai. Nuo kitų festivalių jis skyrėsi tiek grupių gausa bei profesionalumu, tiek konkursinėmis sąlygomis. Nors festivalis vyko Plungėje, jis sutraukė daugybę žiūrovų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų miestų.

Nors šiuolaikiška krikščioniška muzika Lietuvoje gyvuoja jau ne vienerius metus, tačiau jaunam kuriančiam krikščioniui pristatyti savo kūrybą vis dar sudėtinga. Populiariosios muzikos rinka užversta abejotinos muzikinės vertės ir abejotinas vertybes skelbiančiais kūriniais. Dėl to šio festivalio misija yra būti atsvara narkotikų ir agresijos kultūrai, kad būtų suteiktos galimybės dainuoti ir kalbėti apie kitokį gyvenimą. Būtent todėl ir buvo pradėtas šis krikščioniškos muzikos festivalis.

Šiais metais Krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos“ įvyks lapkričio 15 dieną, Panevėžyje, Kanto g. 28, bendruomenių rūmuose. Pradžia 15 val.
Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje www.sielos.lt , arba rašykite info@sielos.lt

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.