Aktyvios pramogos

Laipiojimo uolomis salė „Montis magia“ Vilniuje 7

Apie laipiojimą uolomis

Laipiojimas uolomis – įdomus, dinamiškas, ne tik visą kūną, bet ir protą, reakciją ir pusiausvyrą lavinantis sportas (užsiėmimas). Kviečiame išbandyti jį šioje, moderniausioje Baltijos šalyse, salėje! Saugumą užtikrina stori čiužiniai, todėl nereikia specialios įrangos ar žinių. Nesvarbus jūsų amžius ir fizinis pasiruošimas, patyrę instruktoriai viską papasakos ir kiekvienam ras užduotį pagal jėgas. Čia reguliariai rengiamos tiek vietinio, tiek tarptautinio lygio varžybos, kelionių pristatymai. Taip pat jūs kviečiami netradiciškai atšvęsti gimtadienį su draugais ar bendradarbiais.

 

Komentarai:

  Thomas

  noreciau uzsirasyt

  rugsėjo 5, 2014
  Inga

  Daug kas nežino, kad laipiojimo yra įvairių rūšių. Lietuvoje daugiausiai - boulderingo salių, t.y. laipiojimas be jokių virvių ir neaukštai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nesamonė, nes tikėjotės didelio aukščio, bet nepatingėkit visko išsiaiškinti iki galo :) Instruktoriai tikrai neleis nuobodžiauti ir suprasit kuo šis užsiėmimas įdomus ir vežantis :)

  birželio 22, 2011
  Albert

  Super :-) Eisiu sestadieni palaipiot dar

  vasario 4, 2011
  deividas

  buvaulabai faina pirkau 3 kartus kupona palio dideli ispudi rekomenduociau kitiems

  spalio 28, 2010
  Virgilijus

  Pas jus žinau tikrai faina, nors ir nebuvau, bet žinau, kad būsiu.

  balandžio 30, 2010
  Monika

  Žinot tokio šlamšto dar nebuvau mačius, man labai nepatiko, toks mažas tas kambarys gerai kad dar nebuvau usiregistravus. . .

  sausio 5, 2010
  Titas

  Labas vakaras,buvau pries puse metu nupirkes 2 kuponus i si laipiojima uolomis,pirmai galvojau,kad ten normalu bus,austos uolos,daug ju ir pati iranga. Bet kai ruosiausi su panele nueiti,buvau apsales kokia nesamone. ga; 50kv kambarys ir laimioja vien vaikai,nei aukstai nei irangos reikia. Apsisukau ir isejau. Veltui isleidau 50 lt.

  gruodžio 13, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.92.91.54
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.