Kaimo turizmas > Utenos apskritis > Zarasų rajonas

Marijos ir Liongino Dagių poilsiavietė „Velikuškės“ 3

Tipas: Sodyba kaime/gyvenvietėje

Sodybos vietos:
Viso vietų (su nakvyne): 20

Turistinė stovyklavietė „Velikuškės“ laukia šeimų, ieškančių nebrangaus poilsio ramioje ir gražioje aplinkoje.
Palapinės statomos regioninio parko teritorijoje, Sartų ežero pakrantėje. Poisiavietėje yra virtuvė su dujine virykle, virduliais, puodais ir kitu virtuvės inventoriumi. Stovyklaujančių paslaugoms – laužavietės, vaikų žaidimų įranga, krepšinio aikštelė, nuomojamos burinė ir paprasta valtys, puiki maudykla. Netoli miškas. Šeimininkai gali aprūpinti ekologiškai švariomis daržovėmis ir medumi iš savo ūkio.

Kaina vienam asmeniui – 10 Lt /para. Vaikai iki 3 metukų poilsiauja nemokamai. Iki 10 metų – 5 Lt / para.

Velikuškių k.,
Antazavės sen.,
LT-32316 Zarasų r.

Komentarai:

  Sonata

  Visiškai nepritariu. Mes jau keturis metus iš eilės ten turistavom su palapinėm, šiemet jau penkta vasara ten važiuojam. Super vieta, mes tik ten pailsim, nereikia ir neieškom kitų poilsiaviečių, prieš keturis metus ten dar daug ko nebuvo, bet vistiek paliko gerą įspūdį,ir šeimininkai be galo malonūs ir šilti žmonės, visada bendraujam kaip seni geri draugai. jei poilsiavietėj yra daugiau žmonių, tai suprantama, kad inventorių panaudojus reikia padėt į vietą, kad kiti galėtų pasimt...Mes niekada neimam namelio, tik su palapinėm važiuojam, patinka kad nepriima ten didelių triukšmingų kompanijų kad iki ryto klyktų, kiek buvom su tokiais neteko nakvot...Rekomenduoju ten apsistot, nes dažniausiai kas pabūna nori vėl gryžti :)

  liepos 21, 2011
  as

  pritariu kad labai faina vietele, mums buvo ten labai smagu...tik buvo vienas minusas...internete paskalbtos vietos miegamos ten ne namelyje, ir jei sumastysite daugiau zmoniu vykti pasitikslinkite vietu skaiciu namelyje...ne veliau bus nesusipratimu...mes jau tai turejome...mums aisku buvo gerai bet jau seimyninkes bajaurumas, bumbenimas, uzknusi...ne duok dieve jeigu ko nors reikia paprasyti ko nera namelyje tai visa litanija turi isklausti...nelabai as jos ten ir supratau...kazkokia sena bumbekle... vieta super gamta grazi... bet seimyninke paliko nekoki ispudi...nelabai supratau ka mes jai ten blogo padareme.. tai kamuolys ne vietoje tai raketes i nameli nusinesim ir pan...

  liepos 6, 2011
  Justas

  Laibai grazi vieta, siulyciau visiems ten apsilankyti ir smagiai praleisti laike, bei pigiai :)

  birželio 18, 2011

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.