Aktyvios pramogos

Mergvakario organizavimas – keliausime po Lietuvą! 0

Ši skiltis skirta toms mūsų skaitytojoms, kurios mergvakarius švenčia keliaudamos po Lietuvą. Švęsti keliaujant – puikus būdas linksmai papramogauti, praleisti daugiau laiko su draugėmis, susipažinti su mūsų kraštu, pailsėti ir, kas žino, ką dar įdomaus galime sutikti bekeliaudamos :)

Švenčiant mergvakarį kelionėje, svarbu gerai pasirinkti drauges – juk gana mažoje patalpoje kartu praleisime net keletą valandų, o mes nenorime visos kelionės metu tylėti. Tai kaip tik puikus metas pasidalinti intymiausiais gyvenimo įspūdžiais, prisiminimais ir mergaitiškomis paslaptimis.

Kitas svarbus momentas – tai kelionės maršrutas, kuris būtinas, jei nenorime nuobodžiauti. Nereikia stengtis pamatyti viską, nes tuomet kelionė išvargins dailias mūsų kojeles – išsirinkime pora pačių gražiausių ir įdomiausių vietų, kuriose praleisime smagias vakarėlio akimirkas niekur neskubėdamos.

Užteks šampano :) Nors vakarėlio metu norisi gerai pašėlti ir atsipalaiduoti,
tačiau mergvakario ant ratų metu rekomenduoju tik šampaną. Tada merginos jaučiasi gerai, linksmai ir energingai – to mums ir reikia puikiam vakarui.

Žinoma tiesiog privalu šios šventės metu padūkti ir mergaitiškai. Vien kultūrinių objektų lankymo neužteks, būtina gauti ir vyriško dėmesio, gundančio flirto ir nuodėmingai žibančių akučių. Jeigu rengiatės keliauti pro Vilnių, Klaipėdą ar Kauną –
rekomenduojame mūsų partnerius www.gocrazy.lt, kurie jau yra pravedę daugybę renginių,
todėl gera vakarėlio kokybė garantuojama – jis be abejonės taps mergvakario vinimi.

Error: Embed data can not be delivered.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.237.31.191
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.