Lankytinos vietos

Mingės kaimas Šilutės rajone 4

lietuvos-venecijaMingės (Minijos) kaimas – tai ne paprastas kaimas.  Jį rasite netoli Kintų, prie žuvingos Minijos upės. Dar kitaip žinomas kaip Lietuvos Venecija. Abipus upės gyvenantys žmonės susisiekia tik valtimis.  Šis kaimas dar yra laikomas žvejų rojumi.  Ankstų rytą atsikėlę žvejai ruošdami tinklus ir laivus traukia dainas.
Minijos kaimo vardas kilęs nuo per jį tekančios upės pavadinimo. Žodžio Minija šaknis min – siekia indoeuropiečių bendrystės laikus ir sietina su „liūnas, purvas, upės tėkmė“, tad galėtų reikšti ir klampynę, pažlugusią vietą. Vokiška administracija kaimą vadino suvokietintai – Minge.
Dabar Mingės kaimas ima atsigauti ir tampa labai populiarus tiek tarp vietinių, tiek tarp užsienio turistų. Daugelis vietinių gyventojų teikia kaimo turizmo paslaugas, nuomoja valtis, vandens dviračius, organizuoja pasiplaukiojimus laivais. Nepraleiskite progos praleisti savaitgalio unikaliame Lietuvos kamepyje.

Komentarai:

  daiva

  tai nuostabi vieta, tai cia ta vieta, kur sustoja laikas, nepakartojama atmosfera. Cia man tylu, ramu, ir vis norisi ten.

  liepos 20, 2013
  edita

  nelabai grazai

  rugsėjo 30, 2010
  Vida

  Labai patiko.Norisi važiuoti dar kartą.

  rugsėjo 29, 2009
  Esta

  Koks nuostabus paplaukiojimas laivu Minijos upe ! Reikia pamatyti , kaip bendrauja gyventojai , stovedami vienas priesais kita, kai juos skiria upe ! Jei tik turite galimybe, butinai aplankykite ,nesigailesite !

  rugpjūčio 26, 2009

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.220.62.183
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.