Metų renginiai > Archyvas

Mini EKO Lietuva turizmo maratonas Jurbarkas 2008 0

Orientavimosi sporto klubai „Versmė“ ir „Karšuva“, bei Lietuvos keliautojų sąjunga gegužės 1-2 dienomis kviečia atvykti į Jurbarko rajoną ir startuoti MINI EKO LIETUVA 2008 turizmo maratone, kur teks įveikti tris etapus – baidarėmis, dviračiais ir pėsčiomis. Viso maratono ilgis iki 130 km, o nugalėtojams prireiks apie 18 valandų jį įveikti.

Jeigu sportinis rezultatas nėra toks svarbus, startuojant ELITO grupėje, per visus tris etapus susipažinsite su Jurbarko krašto istorinėmis, gamtinėmis ir kultūrinėmis įžymybėmis, nes kontroliniai punktai ir trasos planuojamos neaplenkiant tokių vietų.
Trys etapai jums perdaug ir per sunku – galima rinktis tik viena, labiausiai mėgstamą, startuoti MĖGĖJŲ grupėje, ir pajusti turistavimo malonumą. Kad maratonas nebūtų monotoniškas, į etapus įtraukta nedidelių mini spec.užduočių.
Nuo 2003 metų kiekvieną pavasarį, skirtinguose Lietuvos rajonuose vyksta MINI EKO LIETUVA turizmo maratonas. Šis renginys jau vyko Molėtų, Plungės, Šalčininkų ir Vilniaus, Anykščių bei Šiaulių rajonuose. Ekstremalai yrėsi baidarėmis, minė dviračių pedalus, o pabaigai pėstute ar bėgte stengėsi pasiekti finišą. Ne visi buvo pirmi, ne visi užbaigė trasą, bet įspūdžiai liko kuo puikiausi.
Kviečiame Lietuvos orientacininkus, keliautojus, sportininkus, turistus ir pritariančius šiems užsiėmimams žmones, atvykti gegužės 1-2 dienomis (geriau iš anksto užsiregistravus) į Jurbarko rajoną ir sudalyvauti visame maratone, arba tik pasirinktame etape.

MINI EKO LIETUVA 2008 MARATONO
P R E L I M I N A R Ū S N U O S T A T A I

ORGANIZATORIAI: Orientavimosi sporto klubai „Versmė“ ir „Karšuva“, Lietuvos keliautojų sąjunga.
LAIKAS: 2008 metų gegužės 1-2 dienomis.
VIETA: Jurbarko rajonas, tikslesnė vieta bus paskelbta po balandžio 15 dienos.
TRASOS: trys pagrindiniai etapai: baidarėmis (apie 30 km), dviračiais (apie 60 km) ir pėsčiomis (apie 30 km). Be to etapuose dalyviams reikės atlikti specialias mini užduotis. Smulkesnė informacija apie trasas bus paskelbta po balandžio 15 dienos.
REGISTRACIJA: išankstinė iki balandžio 22 dienos (sekmadienio) vakaro, mob. tel. +37069855141, el. paštu: okversme@gmail.com arba gintaras@plunge.lt. Nevėluokite! Registruojantis nurodyti vardą, pavardę, komandos pavadinimą ir grupę, kurioje ketinate startuoti (paraiškos forma pridedama). Užsiregistravę dalyviai po balandžio 22 d. el. paštu gaus smulkesnę informaciją.
PROGRAMA (preliminari):
05.01 dieną iki 14.00 val – atvykimas ir registracija,
15.00 val. – MINI EKO LIETUVA 2007 maratono atidarymas,
16.00 val. – ELITO grupių ir MĖGĖJŲ baidarių etapo startas.
05.02 dieną iki 8.00 val. – planuojamas ELITO grupių nugalėtojų finišas,
09.00 val. – MĖGĖJŲ grupių startas,
13.00 val. – MINI EKO LIETUVA 2008 maratono nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimas ir uždarymas.
GRUPĖS:
– ELITO grupė:
Trasa: komandos įveikia visus tris etapus (baidarėmis, dviračiais ir pėsčiomis), laikas nestabdomas, poilsio režimą nusistato patys dalyviai.
Dalyviai: maratone startuoti gali ne jaunesni kaip 16 metų dalyviai, patikrinę savo sveikatą ir gavę gydytojo leidimą.
Komandos: sudėtis – 2 dalyviai. Dalyviai startuoja mišriose, tik moterų bei tik vyrų komandose.
– TAUTOS grupė:
Trasa: komandos įveikia vieną iš pasirinktų etapų (baidarių, dviračių arba pėsčiųjų).
Dalyviai: startuoti gali visi pageidaujantys, patikrinę savo sveikatą ir gavę gydytojo leidimą.
Komandos: sudėtis – 2 dalyviai, kurių vienas privalo būti ne jaunesnis kaip 16 metų. Dalyviai startuoja mišriose, tik moterų bei tik vyrų komandose.
STARTO MOKESTIS:
Registruojantis iki: ELITO grupė TAUTOS grupė
balandžio 15 dienos, 80 Lt. už visą komandą 20 Lt. už vieną komandos dalyvį
balandžio 29 dienos, 100 Lt. už visą komandą 25 Lt. už vieną komandos dalyvį
varžybų vietoje 120 Lt. už visą komandą 30 Lt. už vieną komandos dalyvį
Registruojantis varžybų vietoje – dalyviai galės startuoti tik esant laisvoms vietoms.
Moksleiviams ir studentams taikoma 30% nuolaida.
Pinigus galima pervesti: sąskaitos Nr. LT914010043000021728, AB “NORD/LB Lietuva” Plungės sk., kodas 40100, Plungės baidarių ir kanojų orientavimosi sporto ir turizmo klubas „Versmė“.
NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS: ELITO grupėje laimi komanda greičiausiai įveikusi visus tris etapus, o TAUTOS grupėje – komanda greičiausiai įveikusi pasirinktą etapą.
APDOVANOJIMAI: komandos užėmusios I-III vietas apdovanojamos diplomais, taurėmis ir prizais. Visi dalyviai apdovanojami renginio atributika.
KITOS SĄLYGOS: privalomu inventoriumi varžyboms ir stovyklavimui dalyviai rūpinasi patys: gelbėjimosi liemenėmis, šalmais, dvivietės keliautojų baidarės su neskęstamumo priemonėmis, dviračiais su žibintais ir atšvaitais, dviračio spidometras, mobilieji telefonai, kompasai, politileniniai maišeliai žemėlapio išsaugojimui drėgnu oru, žibintuvėliai, apsaugos priemonės, pirmos pagalbos vaistinėlė, maisto produktai, palapinės.

 

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 18.207.160.97
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.