Metų renginiai > Archyvas

Minijos aukštupio regata „Žemsodis 2013“ 0

regata3Poilsio ir pramogų kompleksas „Žemsodis“ organizuoja sezono atidarymą ir Minijos aukštupio regatą „ŽEMSODIS 2013“. Plaukimo priemonės: baidarės (vienvietės, dvivietės), kanojos (trvietės, keturvietės), bet kokios kitos plaukimo priemonės, ekipažai (vienviečiai, mišrūs, vyrų). Regata skirta visiems mėgstantiems vandens turizmą ir aktyvų laisvalaikio praleidimą. Taip pat laukia krepšinio, tinklinio varžybos, išprotėjęs futbolas ir kliūčių ruožas bei originalios su užduotimis orientacinės varžybos Žemsodžio pilnoje spąstų teritorijoje. Dalyviais gali būti visi, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, tautybės, religinių ir politinių ar kitų pažiūrų ir įsitikinimų.
Reikalavimai regatos dalyviams:
-Regatoje gali dalyvauti Lietuvos ir užsienio šalių piliečiai.
-Regatoje gali dalyvauti turistų klubų, kitų sporto klubų, rajonų kolektyvų komandos ir atskiros įgulos bet kokiomis transporto priemonėmis.
-Į amžiaus grupes dalyviai neskirstomi.
-Dalyviai turi mokėti plaukti, būti susipažinę su saugaus elgesio vandenyje taisyklėmis ir tai patvirtinti parašu dalyvio registracijos anketoje (paraiškoje).
-Kiekvienas plaukimo dalyvis privalo dėvėti gelbėjimosi liemenę.
-Dalyviai privalo nedelsiant suteikti pagalbą avariją patyrusiam ekipažui.
-Plaukimo priemonės kapitonas negali būti jaunesnis nei 16 metų.
-Jaunesniems kaip 16 metų vienviečių laivų irkluotojams būtinas abiejų tėvų leidimas.
-Dalyvių iki 18 metų ekipaže privalo būti bent vienas suaugęs.
Svarbiausia – gera nuotaika ir aktyvi bei gausi palaikymo komanda. Nusiteikite: pasiimti dar ir atsarginius batus, pasipuošti gera nuotaika, nepamiršti užsikabinti išeiginę šypseną, o kišenes iš anksto prisikimšti energijos.

Minijos aukštupio regata „Žemsodis 2013“ vyks 2013 m. gegužės 18-19 d. Žemsodyje, Plungės raj., Mardosų k.

Regatos varžybų programa:
Gegužės 18 diena
VANDENS TURIZMO RALIS:
Varžybų startas 13:00 val.
I etapas. Kontrolinis laikas 1 val. Plaukimas atžymint kontrolinių punktų, esančių prie kranto, vietas žemėlapyje, praduriant skylutę smeigtuku. Leidžiama paklaida žemėlapyje – 2 mm. Kiekvienas sekantis mm – 1 baudos taškas. Nepažymėtas kontrolinis punktas – 10 baudos taškų. Kiekviena pavėluota minutė – 1 baudos taškas.
II etapas. Plaukimas nurodytu greičiu (per 2 val), atsižymint tarpiniuose kontrolės punktuose. Viena ankščiau ar vėliau atplaukta minutė – 0 baudos taškų. Kiekviena kita minutė – 1 baudos taškas.
III etapas. Greičio etapas. Greičio etape gaunate užuomenas Žemsodžio teritorijoje kuo greičiau rasti paslėptus punktus. Punktuose įvykdžius užduotis lėkti vėl į baidares ir kuo greičiau finišuoti. Šiame etape baudos 10 baudos taškų už kiekvieną nerastą punktą ar neįvykdžius užduočių.
Nugalėtojai nustatomi pagal mažiausią surinktą baudos taškų sumą ir paskutiniame ruože – pagal laiką.
Šios taisyklės suteikia galimybę ne tik kuo greičiau parplaukti į finišą, bet ir viename etape plaukti lėčiau – atgauti jėgas ir pasigrožėti gamta.
VANDENS TURIZMO TECHNIKOS VARŽYBOS (SLALOMAS):
Varžybos vedamos keturvietėmis kanojomis vienos plaukimo klasės priemonių kategorijoje. Plaukimo priemones skiria Regatos organizatoriai.
17:30 val. – Burtų traukimas – informacija – startas.
Kanojos startuoja nuo krante esančios pažymėtos linijos. Finišuojantis ekipažas privalo kirsti finišo liniją, esančią tarp dviejų kabančių baltai raudonų finišo kartelių ties krantu.
Gegužės 19 diena
Antras etapas vandens turizmo technikos varžymų (slalomas). Plaukimas per kliūtis vienvietėmis, dvivietėmis baidarės ir kalnų kajakais.
20:00 val. – Iškilmingas regatos dalyvių apdovanojimas. Regatos uždarymas.
Komandos nugalėtojos apdovanojamos: Žemsodžio baidarininkų taure ir diplomu. Taip pat daugybė prizų. Komandos prizininkės ir dalyviai, iškovoję I – III vietas bendrakomandinėje įskaitoje ir atskirose rungtyse, apdovanojami remėjų įsteigtais prizais ir diplomais.
Dalyvių registracija vyksta iki 2013 metų gegužės 16 d. elektroniniu paštu poilsis@zemsodis.lt
Komandinės paraiškos pateikiamos varžybų vietoje iki 2013 m. gegužės 18 d. 11.00 valandos.
Dalyvio paraiškoje dalyvis parašu turi patvirtinti, kad yra susipažinęs su šiais nuostatais, moka plaukti, yra fiziškai sveikas, turi ir, esant būtinybei, naudosis gelbėjimosi priemone.
Regatos starto mokestis 20 Lt/asm.
Dalyvio paraiškos forma įtalpinta internetiniame puslapyje www.zemsodis.lt arba galima atsiųsti užklausimą el. paštu poilsis@zemsodis.lt

Organizatoriai: Žemsodžio kaimelis, Baidarių centras.
Daugiau informacijos: http://www.zemsodis.lt/

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.210.77.73
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.