Kelionių aprašymai

Mistiškai pasisekusi kelionė mistišką dieną – Agnė iš Kuršėnų 0

Mistiškai pasisekusi kelionė mistišką dieną – 2007-07-07

Draugų būrys vieną dieną nusprendė – keliaujam. Kur keliaujam? Būtinai Lietuvoje. Ten, kur Nemunas teka. Nepabūgę nei lietaus, nei vėjo, sušokom į automobilius. Ekipažas startuoja!

Kelionė prasidėjo Kuršėnuose, toliu riedėjome Kauno link. Kelionės metu buvo aplankytos senovinės pilys, piliakalniai ir dvarai. Didelį įspūdį keliauninkams paliko Panemunės pilis, Raudonės pilis-vidurinė mokykla, Veliuonos dvaro rūmai, Belvederio dvaras su ant lango palangės sėdėjusiu juodu katinu, įkipiai žiūrėjusiu į mus. Negalėjome atsižiūrėti plačiuoju Nemunu, srauniąja Dubysa ir kitomis gražiosiomis Lietuvos upėmis.

Kiekviena stotelė – išbandymas kiekvieno automobilio komandai. Kelionės metu reikėjo įvykdyti įvairias užduotis, kurias vėliau reikėjo visiems pristatyti. Komandos šoko, dainavo, kūrė ketureilius, išmoko kaip reikia „atgaivinti“ kelyje nelaimėn pakliuvusįjį ir visaip kitaip pristatinėjo savo originalias idėjas.

Visos kelionės metu lietus lijo nesustodamas, tačiau tai nesutrukdė keliauninkams pasigrožėti Lietuvos gamtos vaizdais ir istoriniais statiniais – mašinos atrado kelius vedančius pilių link.

Atvykę į Jurbarką, turėjome paragauti „firminių“ šonkauliukų. Deja, kaip ir visoje Lietuvoje tą mistiškąją 2007-07-07 dieną tuokėsi šimtai porų, todėl ne tik visi restoranai bei kavinės buvo užakyti, bet ir pilis ir dvarus buvo išsinuomavusios karališkiausios poros. Vėlų vakarą mus ir mūsų skrandžius gelbėjo degalinės…

Sukoręs per 400km narsusis ekipažas sugrįžo į gimtuosius Kuršėnus. Visi keliauninkai buvo maloniai pavargę ir kupini įsimintinų kelionės įspūdžių.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 3.239.95.36
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.