Metų renginiai > Archyvas

Muzikos festivalis „Saltsound“ Šventojoje 0

2008 m. liepos 5-6 d. Šventosios pajūryje vyks Baltijos šalių muzikos festivalis „Saltsound“, kuris rengiamas pirmą kartą Lietuvoje. Tikimasi, kad šis festivalis sutrauks tuos, kurie nori gerai praleisti laiką prie jūros, mėgausis skoninga muzika
Festivalio metu Lietuvos ir užsienio atlikėjai drebins pajūrį tiesiai nuo scenos. Renginyje dalyvaus garsiausi šokinės muzikos prodiuseriai, trance muzikos atlikėjas „ATB“ (Andre Tannenberger) ir rokeriai iš Vokietijos – grupė „Reamonn“.

„Saltsound“ festivalyje pasirodys „sūrūs“ Lietuvos atlikėjai:

  • Linas Adomaitis su grupe,
  • Aistė Smilgevičiūtė ir grupė „Skylė“,
  • klaipėdietis DJ Sun,
  • retai koncertuojanti legendinė grupė „BIX“,
  • dainuojamosios poezijos atlikėja Alina Orlova,
  • geriausias metų atlikėjas Vaidas,
  • energija ir išradingumu trykštantys „Magic Mushrooms“,
  • „Suicide DJ‘s“,
  • netradicinių muzikinių sprendimų autoriai grupė „Pieno lazeriai“.

Užsienietišką druską į festivalį atveš indie pop rock grupė „Elinas“ iš Vokietijos, jų tėvynainiai rokeriai „Donots“ ir „Cinema Bizarre“, kurių tikrai nebus įmanoma nepastebėti – grupė pasižymi puošnia bei akį rėžiančia išvaizda, įspūdingais šou elementais ir muzika, savyje talpinančia daugybę muzikos žanrų.

Iš Estijos pajūrio atvyks pop punk stiliaus grupė „Bedwetters“, kuri 2007 m. „MTV“ Europos muzikiniuose apdovanojimuose „New Sounds of Europe“ kategorijoje tapo nugalėtojais. Iš Švedijos grupė „Anywhale“, o iš Norvegijos „Minor Majority“.

Be jau visiems puikiai žinomų grupės „Reamonn“ romantiškų hitų „Supergirl“, „Josephine”, „Star“, „Strong“ bus galima paskanauti ir „sūresnių“ žymiųjų vokiečių atliekamų dainų bei išgirsti „aštresnius“ „ATB“ kūrinius. Atlikėjai žino apie festivalio idėją – groti „sūresnę“ muziką, todėl ir programas ruošiamos atsižvelgiant į tai.

Bilietais į festivalį „Saltsound“ prekiaus bilietų platinimo bendrovė TIKETA.
Įėjimas vienai dienai kainuos 80 Lt, o dviem dienom 150 Lt.
Su „Laisvalaikio“ ir „Maestro Olialia“ nuolaidų kortelėmis bilietus bus galima įsigyti 15 proc. pigiau.

FESTIVALIO PROGRAMA

Liepos 5 d., šeštadienis
Pradžia 14 .00
(į festivalio teritoriją dalyviai įleidžiami nuo 11 val.)
DJ Sun
ELINAS
ANYWHALE
Aistė Smilgevičiūtė ir SKYLĖ
Linas Adomaitis su grupe
MINOR MAJORITY
THE CHEATERS
BIX

Liepos 6 d., sekmadienis
Pradžia 12.15
(į festivalio teritoriją dalyviai įleidžiami nuo 11 val.)
SUICIDE DJs
DONOTS
MAGIC MUSHROOMS
Alina Orlova
VAIDAS
CINEMA BIZARRE
PIENO LAZERIAI
BEDWETTERS
ATB
REAMONN

DALYVIAI

REAMONN
Reamonn – Vokietijos roko grupė, įsikūrusi 2000 m. Grupės siela – jos įkūrėjas Rea Garvey. Jis gimė Airijoje gegužės 3 d. Žmones Rea žavi ne tik savo charizmatiška asmenybe, bet ir įstabiu sugebėjimu improvizuoti akustine gitara.

BIX
1987 m. Šiauliuose oficialiai gimė rook grupė BIX, kurios suklestėjimui buvo labai palanki dirva – prasidėjo Atgimimo epocha, kuriai reikėjo maištingos dvasios. Kunkuliuojančios energijos ir roko draivo pritvinkę 7 vyrukai akimirksniu išpopuliarėjo ir tapo savo žanro flagmanais

CINEMA BIZARRE
„Cinema Bizarre“ – tai vokiečių roko grupė, 2005-aisiais susikūrusi Berlyne. Jų kūryba priskiriama „glam“ roko, gotiškojo roko stiliams. Grupės narius: Strify, Kiro, Yu, Shin ir Luminor vienija aistra Japonijos populiariosios kultūros judėjimui…

ALINA ORLOVA
Alina Orlova − Lietuvos dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja. Alina kuria dainų tekstus pati, atlieka „koverius“. Dainuoja trimis kalbomis: lietuvių, rusų, anglų. Dar neįrašiusi albumo, Alina jau tapo alternatyvių muzikos apdovanojimų „A.Lt“ „Metų proveržiu“…

ANYWHALE

BEDWETTERS
Bedwetters – Estijos pop punk, post hardcore, roko grupė susikūrusi 2004 rugsėjo mėnesį. Laimėjusi „Zen“ konkursą, grupė buvo nominuota NEW SOUND OF EUROPE (Naujasis Europos garsas) nominacijai 2007 metų MTV Europos Muzikos apdovanojimuose (EMA), Miunchene. …

ATB
Grupės – ATB – pavadinimas sudarytas iš jos lyderio vardo – Andre Tannen Berger. Savo muzikinę karjerą šis trance muzikos atlikėjas, o dabar ir prodiuseris bei aukštai vertinamas DJ‘us pradėjo dar 1993 metais, tačiau pasaulinio pripažinimo sulaukė tik 1999‘aisiais.

SKYLĖ
SKYLĖ susikūrė 1991-ųjų rudenį. Pradžioje tai buvo studentų roko grupė, savo kūryboje bandžiusi sujungti įvairiausius muzikinius stilius – nuo pankroko iki folkroko bei artroko. Pirmieji koncertai vyko studentų festivaliuose, ir ten būdavo labai karšta.

PIENO LAZERIAI
Pieno lazeriai – lietuviška muzikos grupė, susikūrusi 2002 m. Iš pradžių grupė savo muzikinę karjerą pradėjo Vokietijoje, pasivadinusi Milky Lasers. Grupė savo muzikoje naudoja labai įvairius stilius, kurių pagrindą sudaro Electronic/ IDM / Punk / Hardcore / Jazz/ Funk stilių mišiniai.

THE CHEATERS

ELINAS
Grupė „ Elinas “ susikūrė 2001 metais. Nuo pat pradžių ji sėkmingai koncertavo ir buvo dažnas įvairiausių festivalių bei muzikinių klubų svečias. Nors kolektyvo sudėtis ne kartą keitėsi, „Elinas“ drąsiai žengė į priekį tikėdamas muzikine grupės sėkme.

VAIDAS
Vaidas – Išskirtinio balso R‘n‘B stiliaus atlikėjas, 2004 metais Debiutavęs „Ozono“ psiaudonimu, tačiau plačiai pripažintas 2005 metų rudenį vykusiame realybės šou „Dangus“ ir čia laimėjęs trečiąją vietą.

LINAS ADOMAITIS
Dainininkas, kompozitorius, radijo diskžokėjas, smuikininkas, muzikos prodiuseris… Paklauskite, kokio su muzika susijusio darbo nėra dirbęs Linas Adomaitis – atsakymą rasti bus nelengva.

SUICIDE DJs
„Suicide DJs“ išsiskiria tik jiems būdingu skambesiu ir įvaizdžiu. Šios grupės koncertų metu teatras virsta muzika, o muzika teatru. Savo muzika „Suicide DJs“ pabrėžia paprastų dalykų grožį, sugeba pasijuokti iš aplinkos bei savo silpnybių.

MINOR MAJORITY

Dj SUN
Savo diskžokėjo karjerą Dj Sun pradėjo 1996-aisiais ir nuo to laiko sparčiai tobulėjo, ką sėkmingai daro ir šiuo metu. 2000-aisiais jis įspūdingai debiutavo Lietuvos Dj-ių čempionate iškovojęs 5 vietą, o jau kitais metais finaliniuose grojimuose pasirodė net 3 vietoje.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 44.211.26.178
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.