Metų renginiai > Archyvas

Muzikos Ir Menų Festivalis Pasaka Iš Rūsio „Gyvas Sapnas“ 0

Tarptautinis muzikos ir menų festivalis „Gyvas sapnas“ prasideda! Nuo gegužės 30 trims dienoms persikelsime į teatro, kino, dailės, fotografijos profesionalų, alternatyvios muzikos atlikėjų, didžėjų ir meno maniakų kuriamą realybę pasakiškame Raudondvario dvare.

Festivalyje sapnuosis Gintaro Varno spektaklis „Dekalogas“, šokiruos Andriaus Pulkauninko kinetinės trupės performansai „Aš Jus visus labai myliu/mėgstu. Ignacas“, „Piromachas“, Jono Meko vizualiųjų menų centras paruoš specialią avangardinio kino bei video programą „Judesio emocija“, naktimis bei dienomis neleis užsimerkti kino kluonas su programa „Kinematografo apokalipsė“, įtrauksiantis į kino ir animacijos šedevrų sūkurį. Dienomis profesionalūs menininkai pasiūlys kiekvienam atvykusiam sudalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse: tapybos, pinhole fotografijos, ritmo mušime be būgnų, papuošalų gamyboje, bei kino filmo kūrime.

Jaukumo suteiks Ievos Rūtės „Arbatos teatras“, kuriame ritualinė arbatos gėrimo ceremonija bus sujungta su „performing art“ elementais. Patyrę ugnies meistrai pasiūlys išmokti žongliravimo technikos.

Festivalyje daug dėmesio skiriama lietuvių bei užsienio muzikos grupėms ir atlikėjams. Susirinkusius priims trys muzikinės erdvės. Išlikusiame vyno rūsyje ir dvaro kieme grumsis gyvos ir elektroninės muzikos bangos.

Šimtametės rūsių sienos virpės svečių iš Didžiosios Britanijos „Unknown Error” drum and bass ir „Lee Mortimer” house bei iš Prancūzijos [T]ekel techno ritmais. Elektroninio garso virtuozai Golden Parazyth ir Few Nolder nenusileis gyvo garso atlikėjams SheeZzanova, Flamingo, Ma vs. Sati. Saksofono, bosinės gitaros, sintezatoriaus garsai netvers savo kailyje.

„Šis dvaro bravoras – Lietuvos kultūrinis paveldas. Kur jei ne čia, įgyvendinti menininkų iniciatyvas? Mums rūpi, kad kultūra netaptų vien didmiesčių ir uždarų klubų nuosavybe,” – teigia „Pasakos iš rūsio” organizatorių komandos narys.

Savaitę prieš renginį dvare įsikurs Užupio galera. Dailininkai ir fotografai sename kaip pasaulis kambaryje kurs pasaką apie Žmogų, fiksuodami gyvenimo akimirkas. Plenero globėjas Užupio respublikos užsienio reikalų korpusas, Himalajų ambasada.

Menų festivalio netradicinėje erdvėje organizatoriai pasirūpins patogiu susisiekimu iš Vilniaus į Raudondvarį ir atgal. Saulėtoje pievoje išdygs palapinių miestelis.

Daugiau informacijos- www.pasakaisrusio.lt

DJai:
Broken beats stage:
Unknown Error (Renegade Hardware, TOV, MovingShadow, Defcom, UK)
Road’s’killa (K.U.B crew, Risky Operation)
Soundchild (K.U.B crew, Risky Operation)
Pakas (K.U.B crew, Risky Operation)
2you kauke (Unsound Method)
Nightjar (Dubstep.lt)
Intakz (Re:Formataz)
T.B.C.

Tech stage:
Lee Mortimer (Front Room, .dotbleep, Wearhouse Music, UK)
Mantas T. (Partyzanai)
Nostra (Partyzanai)
Refiction
Pagalvė (Techstylism, Knobs)
Daimon (Techstylism, EA)
T.B.C.

Open air stage:
Erichas
2fresh (Boogaloo/ Mondayjazz)
Emotronic Billy Boy (K.U.B crew)
Numba_none (K.U.B crew)
Melady
Rhytmicable TM
Quazar (Mondayjazz)
Easystyle
Dj embe (Poland)
Dubro

T.B.C.

Gyvai:
Tech:
Few Nolder (Partyzanai netlabel, Planet Mu)
Golden Parazyth

OpenAir:
STRIKIS (Latvia)
SheeZzanova
Cat’s Soup
Flamingo
Ma vs. Sati
Middle Mountain Drive

Vjs: Aromatherapia, Oro pagalves, T.B.C.

Bilietų kaina:
Tiketoje 50 Lt + mokesčiai,
Renginio metu 70 Lt.

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *
Įspėjimas!
Jūsų adresas užregistruotas: 100.26.176.111
TPL.lt nekontroliuoja trečiųjų asmenų pateiktų komentarų turinio ir neatsako už jį.
TPL.lt svetainėje paskelbti trečiųjų asmenų komentarai atspindi išimtinai tik trečiųjų asmenų nuomonę.